FK Pardubice U-14

1. FC Slovácko FK Pardubice U-14 1 : 3 (1 : 1) FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14

Přátelská utkání U-14 2018/2019 | přátelské utkání | 02.02.2019 | UMT Širůch

Hodnocení zápasů na Moravě

Pardubický tým U14 odehrál v průběhu víkendu dvě přípravná utkání na Moravě, proti kvalitním soupeřům.

1. FC Slovácko - FK Pardubice 1:3 (1:1)

Sestava: Šimon - Brož, Houfek, Metelka, Novotný - Kuja, Halda, Macák, Divišek, Mooc - Míšek

Střídali: Lorenc, Čebiš, Muller, Pluhař

Střelci: 2x Divišek, Mooc

V prvním utkání jsme se v sobotu na hřišti v Širuchu utkali s týmem Slovácka. Soupeř potvrdil svojí pověst o týmu, který hraje kombinační fotbal plný pohybu a presinku. V začátku utkání se hrála vyrovnaná partie, kdy se domácí snažili držet hodně míč, ale nám se dařilo naším pohybem, důrazem a kvalitou jejich akce zastavovat a podnikat rychlé protiútoky. Dvě z těchto krásných akcí jsme úspěšně zakončili. V polovině poločasu začal dominovat soupeř - uplatnil svojí kvalitu, vysunul presink a bylo z toho hodně nebezpečných situací kolem pokutového území. V druhém poločasu se tlak ještě zvětšil, ale obrana v čele s Lukášem Lorencem vše zvládala. když už to vypadalo, že soupeř musí vstřelit branku, tak se nám podařila standartní situace a utkání jsme rozhodli. Poté se hrál vyrovanný fotbal až do konce.

FC Fastav Zlín - FK Pardubice 4:3 (3:2)

Sestava: Lorenc - Brož, Houfek, Metelka, Novotný - Muller, Pluhař Macák, Divišek, Mooc - Míšek

Střídali: Šimon, Čebiš, Kuja, Halda

Střelci: Míšek, Novotný, Divišek

V druhém nedělním utkání jsme se na UMT Luhačovice utkali s týmem Zlína. Od začátu se hrálo v plném pohybu, míče rychle putovali z nohy na nohu - to byla kvalita soupeře. Nám se opět dařily rychlé útoky do otevřené obrany, soupeř naopak kombinace až do pokutového území, ale ve finální fázi soupeř byl velice úderný a proto poločas 3 - 2 pro soupeře. V druhém poločasu už bylo na naší straně vidět únavu a tak se hodně hrálo ve středu hřiště. Soupeř velmi dobře držel míč, ale naše obrana již byla pozorná. Naše útoky končily v zakončení, kde jsme nebyli moc kvalitní. Nakonec padnul ještě gól na obou stranách.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 04.02.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )