FK Pardubice U-14

FC Baník Ostrava FK Pardubice U-14 2 : 2 (1 : 0) FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14

Přátelská utkání U-14 2018/2019 | přátelské utkání | 25.01.2019 | UMT ZŠ J. Šoupala

Hodnocení zápasu FC Baník Ostrava

FC Baník Ostrava - FK Pardubice 2-2 (1-0)

Sestava: Starý - Muller, Metelka, Svoboda, Procházka - Kuja, Vondrouš, Flaška, Záruba, Kožený - Míšek

Střídali: Mooc, Lorenc, Pěnkava, Pluhař

Střelci: Míšek 2x

V pátečním zimním počasí jsme se vydali na Moravu za týmem Baníku Ostrava. Na začátku utkání se hrála vyrovnaná partie ve středu hřiště, kdy my jsme hrozili rychlými protiútoky a soupeř se snažil kombinovat středem hřiště. Kvalitní pohyb celého našeho týmu a patřičný důraz dělal soupeři problémy. Bohužel se nám nepodařilo vstřelit branku, ale akce to byli skvostné. Postupem času soupeř přidal na obrátkách a dostal nás pod tlak, ale obrana v čele s brankářem odolávala. Těsně před koncem poločasu soupeř šel do vedení. V druhém poločasu pokračovala stejná partie - soupeř více na míči, ale bez efektu, my při zisku nebezpečný směrem nahoru. Proto se výsledkově hra srovnala na konečných 2-2.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 26.01.2019 | Zdroj fotky: )