FK Pardubice FK Pardubice 1 : 0 (1 : 0) FK Pardubice SK Uničov

Přátelská utkání A-týmu 2018/2019 | přípravný zápas | 02.02.2019 | UMT Ohrazenice

Těsná výhra áčka nad Uničovem

V dalším přípravném utkání přivítal pardubický celek účastníka MSFL z Uničova, který je po podzimní části na šestém místě tabulky. Domácí vstřelili rychlý gól Mužíkem již v sedmé minutě a byla to jediná branka zápasu.

Přípravné utkání

FK Pardubice - SK Uničov 1:0 (1:0)

V pardubickém dresu se poprvé objevil Tomáš Hykel, kmenový hráč Baníku Ostrava, jenž na podzim hostoval v Jihlavě. Jinak domácím chybělo pro nemoc, či zranění hned 9 hráčů (Černý, Sokol, Park, Lee, Petráň, Huf, Čmelík, Nikodem a Fusek). Pardubičtí šli brzy do vedení, když na konci kombinační akce byl Ladislav Mužík - 1:0. Další šance nepřicházely a v poslední minutě první půle P. Jeřábek hlavou po centru jen těsně přestřelil branku Horníčka.

Ve druhé půli měli domácí několik příležitostí, ale vstřelit regulérní branku se jim již nepovedlo. Domácí tak nakonec zvítězili těsně 1:0, když ale hosty do žádné vážnější akce nepustili.

Fakta - branka: 7. Mužík. Rozhodčí: Zavřel z Luže (Morávek, Lambev). Diváků: 80.

Sestavy - FK PCE: Horníček (46. Letáček) - Hykel, Šejvl (46. Kopřiva), Zukal, Čelůstka - J. Jeřábek - Mužík, Solil, Tischler, Fousek - Kovář (46. Prosek).

UNIČOV: Spurný - Purzitidis, Bala, Mučka, Koutek - Bača, Strnad, Vichta, P. Jeřábek - Komenda, Svoboda. Střídali: Rajnoha, Habáň, Fencl.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 02.02.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )