FK Pardubice FK Pardubice 4 : 0 (3 : 0) FK Pardubice FC Slovan Liberec U-21

Přátelská utkání A-týmu 2018/2019 | přípravný zápas | 30.01.2019 | UMT Ohrazenice

Čtyřbranková výhra nad juniorkou Liberce

Ve středečním dopoledni přivítal A tým FK Pardubice na ohrazenické umělé trávě tradičního soupeře v rámci přípravných období a to juniorku Slovanu Liberec. O hladké výhře domácích rozhodl první poločas.

Přípravné utkání

FK Pardubice B - FC Slovan Liberec U21 4:0 (3:0)

Za slunečného, ale velmi mrazivého počasí šli do vední domácí v 17. minutě, kdy se přesně trefil Ladislav Mužík - 1:0. I nadále meli pardubičtí herní převahu, ale další branka padla až ve 37. minutě, kdy uklidil míč do branky hlavou Zukal - 2:0. Za dvě minuty po akci Mužíka zblízka upravil Fousek na poločasových 3:0.

Ve druhé půli tempo hry trochu opadlo a jedinou branku vstřelil v závěru z dorážky Daniel Kovář.

Fakta - branky: 17. Mužík, 37. Zukal, 39. Fousek, 88. Kovář. Rozhodčí: Drábek ze Starého Hradiště (Klír, Svědiroh). Diváků: 40.

Sestava FK PCE: Letáček (46. Horníček) - Prosek, Zukal (61. Čelůstka), Šejvl, Čelůstka (46. Kopřiva) - Jeřábek - Mužík (61. Kovář), Solil, Tischler, Fousek (61. Nikodem) - Kovář (46. Šafařík).

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 30.01.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )