FK Pardubice B FK Pardubice B 7 : 1 (5 : 0) FK Pardubice B RMSK Cidlina Nový Bydžov

Přátelská utkání B-týmu 2018/2019 | přípravný zápas | 26.01.2019 | UMT Ohrazenice

Jasná výhra rezervy v prvním přípravném zápase

V prvním přípravném utkání rezervy v roce 2019 zavítal do Ohrazenic účastník Královéhradeckého krajského přeboru z Nového Bydžova. Soupeř ale nezachytil začátek utkání a domácí po první čtvrthodině vedli již 4:0. Skóre narůstalo i nadále a nakonec se zastavilo na konečném 7:1.

Přípravné utkání

FK Pardubice B - RMSK Cidlina Nový Bydžov 7:1 (5:0)

Domácí šli do vedení již ve 24. vteřině, když se prosadil Bureš - 1:0. V 9. minutě po centru Kühnela zvýšil na 2:0 Kudrna. Ve 14. minutě se poprvé v zápase prosadil Šafařík - 3:0. Hned za minutu přidal již čtvrtou branku Huf. Ve 31. minutě Bureš připravil druhý gól pro Šafaříka, čímž uzavřel poločasové skóre na 5:0. V 59. minutě se opět opakovala spolupráce Bureš - Šafařík a druhý jmenovaný dovršil hattrick - 6:0. V 66. minutě se z dorážky prosadil zblízka Jirásek - 7:0. Hosté korigovali v 72. minutě, kdy se po rohu prosadil hlavou V. Mokošín - 7:1. Další slibné šance již domácí nevyužili, tudíž skóre se již neměnilo.

Fakta - branky: 1. Bureš, 9. Kudrna, 14., 31. a 59. Šafařík, 15. Huf, 66. Jirásek - 72. V. Mokošín. Rozhodčí: Morávek - Preclík, Pagáč.

Sestava FK PCE B: Jech - Suchochleb, Spěvák, Kudrna, Zelenka (46. Jančura) - Jiroutek, Kühnel (46. Rek) - Bureš, Šafařík, Nikodem - Huf (46. Jirásek).

(Autor: FK Pardubice | Datum: 26.01.2019 | Zdroj fotky: redakce FK )