FK Pardubice WU-18

FK Pardubice WU-18 FK Pardubice WU-18 4 : 1 (3 : 1) FK Pardubice WU-18 SK Slavia Praha

Pohár dorostenek 2018/2019 | čtvrtfinále | 17.11.2018 | UMT Ohrazenice

Skvělý výsledek juniorek, v poháru vyřadily Slavii!

Velkou radost přinesl sobotní podvečer týmu našich juniorek. Ty si poradily s pražskou Slavií, která je na druhé příčce nejvyšší soutěže této kategorie! V jarním semifinále se pardubické hráčky střetnou s Lokomotivou Brno Horní Heršpice.

Čtvrtfinále poháru juniorek

FK Pardubice - SK Slavia Praha 4:1 (3:1)

Branky: 29, Novotná, 31. Novotná, 38. Hýlová, 53. Hýlová - 24. Hladíková.
Sestava: Bidlová (80. Holcová T.) - Nekovářová, Grundmannová, Vodvárková (51. Holcová K.), Spilková (68. Betáková) - Matějková, Minářová (71. Hlušičková), Neradová, Novotná (K), Fialová - Hýlová
Trenéři: K. Kozák, M. Macháček, J. Matějka

Kamil Kozák, trenér FK Pardubice: "Velký úspěch našich dorostenek přišel ve čtvrtfinále domácího poháru. Naprosto zasloužené vítězství bylo dílem vynikající hry celého družstva. Pardubická děvčata zaskočila aktuálního lídra prvoligové tabulky, v zápase byla aktivnější a vytvořila si více šancí. Konečně holky protrhly i střeleckou smůlu a výsledkem tak je zasloužený postup do semifinále pohárové soutěže. Na jaře se pokusíme navázat na včerejší výkon a v Brně zkusíme vybojovat postup do finále. Jedinou kaňkou zápasu je zranění kolene Terky Vodvárkové. Doufáme v brzké uzdravení jedné z opor naší defenzivy…"

(Autor: FK Pardubice | Datum: 19.11.2018 | Zdroj fotky: )