FK Pardubice U-14

FK Meteor Praha FK Pardubice U-14 1 : 4 (1 : 2) FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14

Česká liga žáků U-14 2018/2019 | 6. kolo | 15.09.2018 | hřiště Bedřichovská

Hodnocení zápasu FK Meteor Praha - FK Pardubice U14

Další výhru v soutěži si připsal pardubický tým U14, který zvítězil na trávníku pražského Meteoru. Aktuálně vedou po 4 kolech bez ztráty bodu ligovou tabulku!

FK Meteor Praha - FK Pardubice 1:4 (1:2)

Sestava: Lorenc - Reinberg, Divišek, Morávek, Metelka - Kožený, Pluhař, Vondrouš, Halda - Macák, Brož

Střídali: Flaška, Novotný, Muller, Prokeš, Kaufman, Čebiš, Šimon

Střelci: Reinberg, Morávek, Prokeš 2x

Čtvrtý mistrovský zápas podzimní části jsme sehráli na hřišti FK Meteor Praha. Hráli jsme na UMT, která byla dlouhá, ale ne tak široká. Do utkání jsme vstoupili ofenzivně, měli jsme více ze hry, tlačili se do koncovky, ale zároveň jsme nechávali vzadu volná místa. Jedna akce nám vyšla a šli jsme do vedení. Poté jsme se ještě více začali cpát dopředu a vzadu to nefungovalo - soupeř se nám tam dostával dlouhým nákopem a tlakem na míč. Mohli jsme děkovat brankáři, že soupeř pouze vyrovnal. Poté nám vyšla standartní situace a poločas byl 2-1 pro nás. Druhý poločas se hra v obraně zlepšila, zároveň jsme získali i střed pole a hned se to projevilo ve skóre. Soupeř již tolik nehrozil. Celkově 4-1, ale určitě v obraně budeme muset více zabrat.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 16.09.2018 | Zdroj fotky: Radek Klier )