FK Pardubice U-17

FK Pardubice U-17 FK Pardubice U-17 3 : 1 (0 : 0) FK Pardubice U-17 SK Slavia Praha

Česká liga dorostu U-17 2012/2013 | 18. kolo | 07.04.2013 | Ohrazenice, umělá tráva

Dorostenecký tým U-17 porazil lídra soutěže!

Na hřišti v Ohrazenici hostil dorostenecký tým U-17 vedoucí celek své skupiny soutěže, dosud neporaženou Slavii Praha a díky brankám, které padly ve druhém poločasu, jí porazil 3:1.

FK Pardubice U-17 - SK Slavia Praha U-17 3:1 (0:0)

B: Pánek D. 2, Bydžovský

S: Stejskal - Macháček, Matějka, Řehák, Pánek F. - Kovář (41. Bydžovský), Kejmar, Vlček, Uhlíř (65. Markovič) - Valenta, Pánek D.

V utkání byly šance na obou stranách, ale dost jich zůstalo nevyužitých. Až po poločase šli do vedení hosté, pak ale střelou zpoza pokutového území vyrovnal Bydžovský. Tečovaná střela z TK D. Pánka otočila vedení ve prospěch domácích, které v závěru potvrdil opět D. Pánek a připravil tak soupeře o nulu v kolonce proher.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 08.04.2013 | Zdroj fotky: redakce )