Reprezentace U-19 FK Pardubice B 4 : 0 (3 : 0) FK Pardubice B FK Pardubice B

Přátelská utkání B-týmu 2018/2019 | přátelské utkání | 16.08.2018 | stadion Svitavy

Prohra rezervy v přípravném zápase s ČR U19

Ve čtvrtečním dopoledni zajížděla pardubická rezerva do Svitav, kde se utkala v přátelském zápase s reprezentací ČR U19, vedenou trenérem Janem Suchopárkem, asistentem Michalem Horňákem a patronem Janem Kollerem.

Přátelské utkání

Reprezentace ČR U19 - FK Pardubice B 4:0 (3:0)

Od úvodních minut měla reprezentace ročníku narození 2000 stálou převahu. První branku vstřelil Selnar ve 14. minutě, druhou pak z penalty po faulu Zukala Šimáček. Poté několika dobrými zákroky držel hosty gólman Letáček, který nestačil až dvě minuty před pauzou na hlavičku Míky po trestném kopu. Do druhé půle udělal nároďák osm změn v sestavě a dlouho se nemohl prosadit, když v hlavní roli byl Letáček a jeho parádní zákroky. Až v 84. minutě po střele do tyče dorazil míč do branky na konečných 4:0 Čvančara.

Fakta - branky: 14. Selnar, 17. Šimáček z pen., 43. Míka, 84. Čvančara. ŽK: 0:1. Rozhodčí: Slabý - Lakomý, Podaný. Diváků: 100.

Sestavy - ČR U19Brát - Fukala, Drozda (46. Zima), Míka, Papež (46. Chyla) - Krunert (46. Kaloč), Šimáček (46. Slaměna) - Selnar (46. Slanina), Šulc (46. Zlatohlávek), Hezoučký (46. Kohút) - Provazník (46. Čvančara).

FK PCE B: Letáček - Spěvák (46. Barbarič), Zukal, Zelenka (46. Jirka), Březina - Rambousek (69. Spěvák), Kudrna, Kühnel, Fusek (31. Hyxa) - Rek, Šafařík.

(Autor: FK Pardubice - Lukáš Ouředník | Datum: 16.08.2018 | Zdroj fotky: redakce FK )