FK Pardubice U-19

FC Zbrojovka Brno FK Pardubice U-19 4 : 0 (2 : 0) FK Pardubice U-19 FK Pardubice U-19

1. dorostenecká liga 2012/2013 | 33. kolo | 01.06.2013 | Stadion Sparta Brno

33. KOLO PRVNÍ LIGY STARŠÍHO DOROSTU

Vysoká prohra omlazeného týmu U19 v Brně!

ZBROJOVKA BRNO U 19 - FK PARDUBICE U 19   4:0 (2:0)

Utkání hrané na umělé trávě rozhodl nevydařený úvod našeho mužstva, ve kterém domácí získali lacino dvoubrankový náskok po hrubých chybách naší defenzívy. Ve druhé polovině prvního poločasu se hra vyrovnala a ve 45. minutě po akci Valenty s Davidem Pánkem neuvěřitelně překopl ze dvou kroků prázdnou domácí branku Pražák a odmítl tím návrat svého týmu do zápasu.

Druhý poločas byl až do 80. minuty opět vyrovnaný, ale naše mužstvo nedokázalo výsledek zkorigovat a proto v poslední desetiminutovce domácí přidali dvě branky po standartních situacích, kdy se prosadili hlacvně svým důrazem a tím připravili našemu mužstvu nejvyšší prohru v celém ročníku.

Branky:  20. Frimmel, 29. Šembera, 83. Fojtík, 90. Hanuš. Rozhodčí: Černý Josef (Hrůza, Nejezchleb).

Sestava FK PCE: Stejskal – Špidlen (59. Schwab), Řezníček (30. Valenta), Štemberk, F.Pánek– D. Pánek,  Kovář (65. Tafel),Kejmar, Pražák (62. Hundák) –  Markovič (75. Uhlíř), Matějka.

(Autor: J. Pohl | Datum: 01.06.2013 | Zdroj fotky: redakce FK )