FK Pardubice U-17

1. FC Slovácko FK Pardubice U-17 1 : 1 (1 : 1) FK Pardubice U-17 FK Pardubice U-17

1. Celostátní liga U-17 2018/2019 | 11. kolo | 20.10.2018 | hřiště Širůch

U17 úspěšné na Slovácku

Na Slovácku jsme absolvovali další náročný zápas, po nerozhodném výsledku v základní hrací době jsme penalty zvládli lépe.

FC SLOVÁCKO – FK PARDUBICE 1:1 (1:1) na pen. 1:4

Branky: 16. Soupeř – 31. Štichauer (Koutský)

Penalty proměnili: Čermák, Hajník, Štichauer, Šimek

Sestava: Nalezinek – Kirchner, Hajník, Hrnčíř, Slavík – Koutský (70. Březina), Čermák, Šimek, Štichauer, Pithart (65. Nguyen) - Vítek

Na Slovácku jsme absolvovali velmi náročný zápas s výborným soupeřem. Domácí měli lepší vstup do zápasu a šli zaslouženě do vedení. My jsme postupně vyrovnali hru i skóre, před půlí jsme měli další dobré šance ke skórování, ale nedali jsme. Ve druhé půli se domácí tlačili dopředu za vítězstvím, my jsme využívali každou příleřitost k ohrožení jejich branky. K vidění bylo několik šancí na obou stranách, ale střelci měli vychýlenou mušku a tak se skóre již nezměnilo. V penaltách Filip Nalezinek vychytal dva domácí střelce, my jsme byli ve všech případech úspěšní a tak jsme si odvezli bod navíc. Kluky chválíme za výkon v utkání.

(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 21.10.2018 | Zdroj fotky: FK Pardubice )