FK Pardubice U-17

FK VIAGEM Příbram FK Pardubice U-17 3 : 2 (2 : 1) FK Pardubice U-17 FK Pardubice U-17

1. Celostátní liga U-17 2018/2019 | 3. kolo | 24.08.2018 | Stadion u Litavky

Prohra U-17 v Příbrami

V dalším utkání jsme podlehli v Příbrami.

1. FK Příbram - FK Pardubice 3:2 (2:1)

Branky: 5. Gabriel, 28. Vott, 82. Hrudka - 23. Slavík, 88. Šimek.

Sestava FK PCE: Nalezinek – Slavík, Hajník, Klímek, Kurka – Pithart (64. Vilím), Hrnčíř (69. Koutský), Čermák, Šimek, Nguyen (85. Kirchner) – Štichauer (85. Březina).

První půli jsme aktivně napadajícího soupeře pomalou rozehrávkou a chybami pouštěli do šancí a zaslouženě jsme prohrávali. Nebezpečných útočných akcí jsme měli pomálu. Dvakrát jsme inkasovali, my jsme skórovali výstavní střelou ze třiceti metrů. Druhá půle nabídla již jiný obrázek. Na hřišti jsme dominovali, měli jsme několik vyložených šancí k vyrovnání, ale neproměnili jsme je. Když jsme deset minut před koncem z ojedinělé šance domácích dostali třetí gól, zdálo se být hotovo. Kluci ale snížili, dokázali si připravit další dvě vyložené šance, ale v koncovce jsme zklamali. První půle byla slabá, ale za druhou půli kluci zaslouží pochvalu. Vzhledem k celkovému obrazu zápasu a vytvořeným šancím je prohra nezasloužená, ale fotbal se hraje na góly a nám se v koncovce moc nedařilo.

(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 26.08.2018 | Zdroj fotky: FK Pardubice )