FK Pardubice WU-15

FC Viktoria Plzeň FK Pardubice WU-15 0 : 7 (0 : 4) FK Pardubice WU-15 FK Pardubice WU-15

1. liga starších žákyň 2018/2019 | 10. kolo | 18.11.2018 | UMT Plzeň - 33. ZŠ

Z Plzně přivezly starší žákyně přesvědčivé vítězství

V posledním podzimním ligovém zápase starší žákyně jednoznačně přehrály Viktorku Plzeň.

Viktoria Plzeň WU15 - FK Pardubice WU15 0:7 (0:4)

Sestava: Mrštíková - Urbancová, Holcová K., Friedrichová, Borovičková - Burešová, Minářová, Solničková, Kružíková, Koblížková - Ledvinková
Střídaly: Holcová T., Zikmundová, Nechvílová, Brožová

V neděli 18.11. sehrály starší žákyně poslední podzimní ligové utkání v Plzni. I když jsme nastupovali s velkými zdravotními problémy některých hráček, přesto i druhý vzájemný zápas holkám vyšel a zaslouženě si odvezly 3 body. Začátky obou poločasů sice patřily domácím, kdy se převážně hrálo na naší polovině, ale bez výraznějšího ohrožení naší branky. V prvním poločasu nám vázla plynulejší přechodová fáze a tak jsme hrozili spíše z rychlých brejků.

Ve druhém poločasu jsme tuto činnost podstatně zlepšili a k vidění byly pěkné fotbalové momenty. Do Plzně jsme odjížděli s cílem získat 3 body, to se nám povedlo a tak přezimujeme na průběžném 3.místě ligové tabulky. Holky zaslouží velkou pochvalu za přístup, za nasazení a když se občas nevedlo, tak i za bojovnost, kterou tyto nepřesnosti nahrazovaly.

Sled branek:
07. min - Maruška Koblížková 0:1, po přihrávce Ádi Kružíkové
18. min - Terka Holcová 0:2, když se nejlépe zorientovala ve vápně po střele Marušky Koblížkové do břevna
28. min - Áďa Kružíková 0:3, po přihrávce od Terky Holcové
34. min - Áďa Kružíková 0:4, po přihrávce od Terky Holcové
55. min - Natka Minářová 0:5, po přihrávce od Terky Holcové
60. min - Áďa Kružíková 0:6, po milimetrově přesné "ulici" od Vanesy Solničkové - Vítej další hattricku !!
62. min - Terka Holcová 0:7, po další krásné přihrávce do "ulice" od Vanesy Solničkové

(Autor: Martin Macháček | Datum: 22.11.2018 | Zdroj fotky: Radek Klier )