FK Pardubice WU-18

FK Pardubice WU-18 FK Pardubice WU-18 0 : 4 (0 : 0) FK Pardubice WU-18 AC Sparta Praha

1. liga dorostenek 2018/2019 | 8. kolo | 10.11.2018 | UMT Ohrazenice

Juniorky přemohla Sparta až po přestávce

V sobotu se pardubické juniorky v nejvyšší soutěži postavily lídrovi tabulky, hráčkám pražské Sparty. V prvním poločasu branka nepadla, ale po změně stran se soupeřky gólově prosadily a zvítězily.

FK Pardubice - AC Sparta Praha 0:4 (0:0)

Sestava: Bidlová - Spilková, Vodvárková, Grundmannová,Nekovářová - Matějková, Neradová, Betáková, Novotná (K), Fialová - Hýlová
Střídaly: Širšová, Hlušičková, Urbancová, Kružíková
Trenéři: K. Kozák, J. Matějka, M. Macháček

Hodnocení: Kvalitní výkon našich dorostenek na favorizovaného soupeře bohužel nestačil. Po bezbrankovém poločase přišla na začátku druhého "černá" čtyřminutovka ve které jsme třikrát inkasovali a bylo po nadějích na dobrý výsledek. I přes prohru 0:4 si děvčata zaslouží pochvalu za předvedený výkon, zápas se hrál ve velkém tempu a byla k vidění řada pěkných akcí. Naše hra vypadá slušně, favorizovaným soupeřům se v lize po většinu zápasu můžeme rovnat, ale bohužel nás stále trápí špatná koncovka. I v tomto zápase jsme vyšli střelecky naprázdno, přestože jsme si vytvořili několik tutových šancí. Příští týden přivítáme v sobotu od 16:30 na UMT v Ohrazenici ve čtvrtfinále pohárové soutěže druhé pražské "S". Přijďte naše juniorky podpořit!

Video od Martina Friedricha: https://www.youtube.com/watch?v=rGWDntJMULM

(Autor: FK Pardubice | Datum: 11.11.2018 | Zdroj fotky: Radek Klier )