FK Pardubice U-19

FK Pardubice U-19 FK Pardubice U-19 4 : 0 (2 : 0) FK Pardubice U-19 FC Hlučín

1. dorostenecká liga 2012/2013 | 24. kolo | 06.04.2013 | Stadion Ohrazenice, Pardubice

24. KOLO PRVNÍ LIGY ČESKÉHO DOROSTU

První domácí jarní vítězství se zrodilo po kvalitním výkonu ve všech řadách!

FK PARDUBICE U19 - FC HLUČÍN U19 4:0 (2:0)

Důležité utkání bylo plně v režii domácího celku. Do vedení jsme se dostali již v 15. minutě utkání, kdy z pokutového kopu otevřel skóre duelu Fusek, když bezpečně proměnil pokutovým kop nařízený za sražení Špidlena. Druhá branka padla v 23. minutě, kdy po akci Fouska a po příhře Štemberka neomylně skóroval Vojíř.

Druhý poločas se odvíjel dle stejného scénáře, pardubičtí dále dobývali branku hostí a v 55. minutě se dočkali navýšení vedení, když Fusek využil chyby hostující defenzívy a vcelku pohodlně vstřelil svou druhou branku v utkání a zvýšil náskok svého týmu na 3 : 0. Poslední slovo měli střídající mladíci v domácím týmu, to v 85. minutě ideálně vysunul D.Pánek Valentu a ten uzavřel střelecký účet tohoto pro Pardubice vydařeného utkání.

Branky:  15., 55. Fusek, 23. Vojíř, 85. Valenta. Rozhodčí: Trávníček Miroslav (Arnošt, Jelínek).

Sestava FK PCE: Ptáček - Štěpán, Čáp, Pešek, Fidler (86. Knotek) - Špidlen (82. D. Pánek), Fousek, Prokopec, Štemberk (75. Pražák) - Fusek (69. Klouček), Vojíř (80. Valenta).

(Autor: Josef Pohl | Datum: 06.04.2013 | Zdroj fotky: redakce )