FK Pardubice U-13

FC Vysočina Jihlava FK Pardubice U-13 10 : 6 (4 : 0) FK Pardubice U-13 FK Pardubice U-13

Přátelská utkání U-13 2018/2019 | přátelské utkání | 15.08.2018 | hřiště Jihlava

Hodnocení zápasu s Jihlavou!

Přinášíme Vám hodnocení z dnešního přípravného zápasu s Jihlavou.

FC Vysočina Jihlava - FK Pardubice 10:6 (4:0)

Sestava:

Kerbler, Kobera - Dymák, Venzhöfer - Jindra, Svatoň - Zahradník, Kaválek - Rek, Vykoukal - Bašík, Koreček - Topolský, Lorenc - Valenta, Pěnkava

Střelci branek:

Pěnkava Tomáš 4x

Bašík Petr

Lorenc Robert

Hodnocení zápasu:

Úvodní minuty patřily jednoznačně soupeři, vstup do utkání se nám vůbec nevydařil. Soupeř dokázal naší malou aktivitu a nepřesnost v kombinaci přímočaře potrestat a rázem jsme v 12 minutě prohrávali 4:0. Ve druhém poločase došlo k radikální změně v našem projevu a rázem jsme převzali "otěže" zápasu. Dařilo se nám skvěle kombinovat, byli jsme daleko aktivnější při dostupování a kombinačně se nám také dařilo. Díky tomu jsme si začali vytvářet víc a víc brankových příležitostí. Nastavený režim nám vydržel až do konce zápasu.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 15.08.2018 | Zdroj fotky: )