FK Pardubice U-19

FC Trinity Zlín FK Pardubice U-19 0 : 1 (0 : 0) FK Pardubice U-19 FK Pardubice U-19

1. dorostenecká liga 2012/2013 | 23. kolo | 29.03.2013 | Vršava

23. KOLO PRVNÍ LIGY STARŠÍHO DOROSTU

Dorost U-19 si přivezl ze Zlína první jarní vítězství!

FC FASTAV ZLÍN – FK PARDUBICE  0:1 (0:0)

První poločas bojovného utkání vyzněl herně lépe pro domácí, náš tým nedokázal udržet v útočné fázi míč a domácí hrozili hlavně ze standartních situací. Jejich největší šanci zlikvidoval opět spolehlivě chytající Ptáček a protože ani naši borci nedokázali dotáhnout dvě nadějné situace do efektivní koncovky, byl po prvním poločase bezbrankový stav.

Hned 10 minut po přestávce však zahrál výborně hrající Fousek kvalitně standardní situaci a nejlepší hráč na place, kapitán týmu Pešek hlavou otevřel skóre utkání - 0:1. Domácí se s tímto stavem samozřejmě nechtěli smířit, otevřeli hodně hru a hosté podnikali nebezpečné brejky do jejich otevřené obrany. Ale bohužel nedokázali přidat uklidňující druhou trefu, i když šance na to rozhodně byly (2x Špidlen, Valenta, Vojíř, Pešek-tyč). A tak se až do závěrečného hvizdu rozhodčího hrál zajímavý zápas „nahoru-dolů“ se šťastným koncem pro nás.

Vzhledem k průběhu hlavně druhého poločasu lze považovat vítězství našeho mužstva za zasloužené, trenéři chválí celý tým za kvalitní, bojovný a disciplinovaný výkon, z jednotlivců vynikli brankář Ptáček, Fousek a nejlepší hráč na hřišti Pešek.

Fakta - branka: 55. Pešek. Rozhodčí: Hájek Robert (Marek, Mikula). Diváků: 30.

Sestava FK PCE: Ptáček – Štěpán, Čáp, Pešek, Fidler – Špidlen (76. D. Pánek), Fousek, Prokopec, Valenta (85. Fusek) – Štemberk. Klouček (67. Vojíř).

(Autor: Josef Pohl | Datum: 29.03.2013 | Zdroj fotky: redakce )