FK Pardubice U-14

FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14 6 : 4 (0 : 3) FK Pardubice U-14 FC Vysočina Jihlava

Přátelská utkání U-14 2018/2019 | přátelské utkání | 12.08.2018 | hřiště Srch

Hodnocení zápasu FK Pardubice U14 - Jihlava

FK Pardubice - FC Vysočina Jihlava 6:4 (0:3)

Sestava: Šimon - Novotný, Pluhař, Reinberg, Břeň - Halda, Kožený, Jakeš, Brož - Macák, Flaška.

Náhrádníci: Kaufman, Procházka, Morávek, Prokeš, Kvapil.

Branky: Halda, Prokeš 2x, Macák, Pluhař, Kožený.

V nedělním poledni jsme se na hřišti v Srchu utkali s týmem Jihlavy. První poločas jsme měli více míč pod kontrolou, dostávali se na polovinu soupeře, ale naše akce končili na brankáři či střelbě mimo bránu. Často se nám podařilo soupeře zavřít či je obrat o míč, ale poté nám zase  chyběli hráči v pokutovém území. Naopak soupeř byl velmi produktivní a přímočarý. Kombinace ve středu hřiště a náběh za obranu dělali naší obraně velké problémy. Proto poločas 0-3 pro soupeře.

Druhý poločas se nám podařilo vyrovnat hru ve středu hřiště a hlavně jsme začali chodit do pokutového území. K tomu jsme konečně protrhli střeleckou smůlu a dobrou hru v prvním poločase povýšili brankami na vítězství 6-4. Soupeř pouze korigoval po naší chybě.

Jsme rádi za produktivitu v druhém poločase a i to, že jsme se nevzdali po dobrém prvním poločase, který ale výsledkově vyšel soupeři. Druhý poločas již si vše sedlo a proběhlo skvěle.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 12.08.2018 | Zdroj fotky: )