FK Pardubice U-19

FK Pardubice U-19 FK Pardubice U-19 0 : 1 (0 : 1) FK Pardubice U-19 FC Hradec Králové

1. dorostenecká liga 2012/2013 | 21. kolo | 16.03.2013 | Stadion Ohrazenice, Pardubice

21. kolo první ligy staršího dorostu

V derby prohra vlastním gólem!

FK Pardubice - FC Hradec Králové 0:1 (0:1)

Derby bylo jako tradičně bojovné, v prvním poločase měli mírnou převahu hosté, kteří se ujali vedení ve 23. minutě utkání, kdy po chybě Čápa už na brankové čáře nedokázali zabránit brance Fidler s brankářem Ptáčkem a prakticky společnými silami dopravili nešťastně míč do vlastní branky.

Ve druhém poločase se naše hra zlepšila, ale branku jsme vstřelit nedokázali a tak hosté své hubené vedení udrželi až do konce

Branka: 23. vlastní. Rozhodčí: Pilný z Trutnova (Jiřík, Jelínek). Diváků: 100

Sestava FK PCE: Ptáček – Štěpán, Čáp, Pešek, Fidler – Špidlen (80. D. Pánek), Fousek, Bareš (62. Prokopec), Štemberk (80.Pražák) – Valenta (86. Fusek), Klouček (74. Vojíř).

(Autor: Josef Pohl | Datum: 16.03.2013 | Zdroj fotky: )