FK Pardubice U-19

FC Vysočina Jihlava FK Pardubice U-19 0 : 0 (0 : 0) FK Pardubice U-19 FK Pardubice U-19

1. dorostenecká liga 2012/2013 | 20. kolo | 09.03.2013 | Stadion Na Stoupách, Jihlava

20. kolo první ligy staršího dorostu

Nový klubový autobus přivezl spolu s hráči U-19 velmi důležitý bodík z Jihlavy!

Vysočina Jihlava – FK Pardubice     0 : 0

V Jihlavě se na nepříliš kvalitní UMT hrál bojovný a velmi vyrovnaný zápas. Domácí, kteří usilují o odlepení se ode dna ligové tabulky, hrozili hlavně z velmi dobře zahrávaných standdrtních situací, se kterými si naše pozorná obrana v čele s brankářem Ptáčkem a kapitánem týmu Peškem vždy dokázala poradit. Jedinou vyloženou šanci prvního poločasu měl náš tým, ale Klouček po centru Štemberka nedokázal domácího brankáře Kotnoura překonat. Druhý poločas se odehrál v podobném duchu jako poločas první, domácí si také vytvořili jednu gólovou příležitost, ale Ptáček dobře mířenou a prudkou střelu z 18 metrů dokázal vytěsnit na roh. Poslední šanci na rozhodnutí měl náš tým, ale nadějný brejk trojice Vojíř, Valenta, Prokopec skončil nepřesnou střelou posledně jmenovaného.

Vzhledem k průběhu utkání lze konstatovat, že je dělba bodů pro oba celky zasloužená.

Trenéři chválí mužstvo za bojovný výkon, z jednotlivců vynikli Pešek, Ptáček a Valenta.

Rozhodčí: Zelinka Miroslav (Vysloužil, Kučerik).

Sestava FK PCE: Ptáček - Štěpán, Čáp, Pešek, Fidler - Špidlen (78. D. Pánek), Prokopec, Bareš, Štemberk  - Valenta (85. Štěpánek), Klouček (68. Vojíř).

(Autor: Josef Pohl | Datum: 09.03.2013 | Zdroj fotky: redakce )