FK Pardubice B

FK Pardubice B FK Pardubice B 15 : 1 (6 : 0) FK Pardubice B FC Spartak Rychnov n/K.

Přátelská utkání B-týmu 2018/2019 | přátelské utkání | 25.07.2018 | stadion Dolíček

Rekordní výhra juniorky nad Rychnovem

Ve třetím zápase v rámci letní přípravy přivítala pardubická juniorka účastníka Královéhradeckého krajského přeboru z Rychnova nad Kněžnou. Soupeř však odehrál vyrovnanou partii pouze prvních dvacet minut a po třech rychlých gólech byl ráz zápasu jasný. Otázkou tak byl pouze počet vstřelených branek. Těch bylo nakonec rekordních patnáct, kdy většina z nich padla po pěkných kombinačních i individuálních akcích. Rychnov korigoval pouze chvíli po přestávce na 6:1. K jeho cti ale slouží fakt, že se utkání dohrálo až do konce a vyvaroval se jakýchkoliv zákeřných zákroků.

Přípravný zápas

FK Pardubice B - FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 15:1 (6:0)

Fakta - branky: 19., 20. a 53. Huf, 22., 35., 59. a 72. Bureš, 33. a 42. Kašiar, 49. a 89. Šafařík, 74. Šimon, 76. a 80. Barbarič, 84. Zelenka - 48. soupeř. Rozhodčí: Klír - Tichý, Žák. Diváků: 25.

Sestava FK PCE B: Letáček - Spěvák (46. Rambousek), Kopřiva (46. Koblížek), Lněnička, Březina (46. Jirka) - Jarosz (46. Zelenka), Šafařík, Kühnel (46. Zelinka), Bureš - Huf (60. Barbarič), Kašiar (46. Šimon).

(Autor: FK Pardubice - Lukáš Ouředník | Datum: 25.07.2018 | Zdroj fotky: redakce FK )