FK Pardubice B FK Pardubice B 4 : 2 (1 : 1) FK Pardubice B Tatran Ždírec n/D.

Přátelská utkání B-týmu 2018/2019 | přátelské utkání | 14.07.2018 | stadion Dolíček

V prvním přípravném utkání výhra rezervy nad Ždírcem

V úterý 10. července zahájila pardubická rezerva letní přípravu a hned v sobotu 14. 7. na ní čekalo první přípravné utkání s tradičním soupeřem ze Ždírce nad Doubravou. Na Dolíčku se hrál zápas ve slušném tempu a padlo v něm šest branek.

Přípravné utkání

FK Pardubice B - Tatran Ždírec nad Doubravou 4:2 (1:0)

První šanci měl v 11. minutě David Huf, kdy šel sám na branku, ale zamířil těsně vedle Ve 36. minutě po rohu Bureše již byla hlavička Zelenky přesná - 1:0. Minutu po pauze se po faulu na Šafaříka kopala penalta, ke které se postavil Spěvák, ale gólman jeho pokus zmařil. Za další tři minuty se však po individuální akci prosadil Šafařík - 2:0. V 55. minutě zatáhl míč po pravém křídle Bureš, před brankou našel Hufa, který na dvakrát dostal míč do branky - 3:0. V 58. minutě Solil vysunul do sóla Šafaříka, ten obešel i gólmana, ale v koncovce poslal míč jen do tyče... V 65. minutě hosté snížili Klimešem, který obešel tři protihráče a zakončil přesně - 3:1. V 69. minutě po kombinační akci Kühnel - Březina - Šafařík posledně jmenovaný uklidil míč pohodlně do odkryté branky - 4:1. V 80. minutě rychlá akce hostujícího Klimeše, kterou zakončil opět přesně a upravil na konečných 4:2. Na tom již nezměnila ani akce Hufa v poslední minutě, který se probil do dobré pozice, ale míč jen orazítkoval tyč.
Za týden čeká rezervu další přípravné utkání a to s účastníkem ČFL FK Dobrovice (sobota 21. 7. v 16,30 - hř. Rejšice).

Fakta - branky: 36. Zelenka, 49. Šafařík, 55. Huf, 69. Šafařík - 65. a 80. Klimeš. Rozhodčí: Drábek ze Starého Hradiště (Rázek ml., Rázek st.). Diváků: 30.

Sestava FK PCE B: Letáček - Rambousek (46. Jirka), Spěvák (68. Lněnička), Lněnička (46. Koblížek), Zelenka (46. Březina) - Jarosz (46. Barbarič), Solil - Bureš, Šafařík, Kühnel - Huf.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 15.07.2018 | Zdroj fotky: redakce FK )