FK Pardubice WU-18

FK Pardubice WU-18 FK Pardubice WU-18 0 : 2 (0 : 0) FK Pardubice WU-18 FK Tatran Kadaň

Přátelská utkání WU-18 2018/2019 | přátelské utkání | 02.08.2018 | hřiště Chotěboř

Soustředění juniorek v Chotěboři

Ve dnech 1. - 4. srpna se v Chotěboři uskutečnilo soustředění juniorek WU18

Během vydařeného soustředění, kterého se zúčastnilo 14 hráček, jsme odehráli i dva přátelské zápasy.

FK Pardubice WU18 - FK Tatran Kadaň U15

0:2 (0:0, 0:1, 0:1)

Hráno 2. 8. 2018 v Chotěboři 3 x 20 minut

Sestava: Beránková - Matějková, Širšová, Grundmannová, Nekovářová - Neradová, Hlušičková, Fialová - Spilková, Chabadová, Novotná (střídaly: Kružíková, Borovičková, Ledvinková, Bidlová)

Trenéři: K. Kozák, M. Macháček, J. Matějka

Hodnocení K. Kozáka: Velmi kvalitní soupeř zdatně prověřil naší defenzívu. I přes dvě obdržené branky byla Bára Beránková naší nejlepší hráčkou. Příliš spokojení nemůžeme být s naší hrou dopředu, mrzí naše neproměněná penalta...

FK Pardubice WU18 - FC Žďár nad Sázavou U15

1:3 (0:0, 0:1, 1:1, 0:1)

Hráno 4. 8. 2018 v Chotěboři 4 x 20 minut

Branka: Hýlová

Sestava: Beránková - Betáková, Širšová, Grundmannová, Nekovářová - Neradová, Novotná, Fialová - Spilková, Chabadová, Hýlová(střídaly: Kružíková, Borovičková, Ledvinková, Hlušičková)

Trenéři: K. Kozák, M. Macháček, J. Matějka

Hodnocení K. Kozáka: Ve zcela vyrovnaném utkání rozhodlo naše neproměňování vyložených šancí, 2x naši střelu zastavila branková konstrukce. Oproti zápasu s Kadaní nám mnohem lépe vycházela kombinace, na druhou stranu se ovšem holky dopustily několika hrubých individuálních chyb, které soupeř potrestal.

(Autor: Jiří Matějka | Datum: 08.08.2018 | Zdroj fotky: )