FK Pardubice

FK Pardubice FK Pardubice 0 : 0 (0 : 0) FK Pardubice MFK Ružomberok

Přátelská utkání A-týmu 2018/2019 | přátelské utkání | 30.06.2018 | stadion Lázně Bohdaneč

V přípravě proti Ružomberoku diváci gól neviděli

Zajímavé utkání se hrálo v sobotu dopoledne v Lázních Bohdaneč. Proti slovenskému ligovému Ružomberoku měli Pardubáci více šancí, přesto se gólově neprosadili. Hosté měli velkou příležitost v závěru poločasu, ale neproměnili pokutový kop.

Přípravné utkání

FK Pardubice - MFK Ružomberok 0:0 (0:0)

Pardubičtí trenéři udělali, jak avizovali a poslali na trávník nejzkušenější hráče, jaké mají k dispozici. A hrál se pohledný fotbal. V 10. minutě měli domácí dvě šance. Nejprve Sokolovu střelu brankář Čtvrtečka vyrazil, za malou chvilku střílel mužík, ale byl z toho jen roh. O deset minut později si vytvořil šanci Petráň, který vydřel míč u autové čáry, doveld ho až do pokutového území, ale trefil jen boční sít.

Ružomberok se v útočné částí trochu trápil. V 26. minutě střílel Brenkus, ale jeho pokus šel mimo. Ve větrném počasí se i bez branek hrál pohledný zápas, který měl dramatickou zápletku těsně před přestávkou. Ve 45. minutě fauloval brankář Knobloch v pokutovém území, míč si postavil stoper Maslo, jenže Knobloch svůj přečin odčinil a střelu chytil.

O přestávce došlo v pardubické sestavě k několika změnám, ovšem na kvalitě hry se to nepodepsalo. Už v 47. minutě si naběhl do vápna Solil, střílel však jen do brankáře. Bylo k vidění několik hezkých akcí, v 64. minutě si za obranu naběhl Huf, byl faulován, bohužel Černý z trestného kopu mířil nad branku. A když se koncovky nedočkal ani Látalův průnik čtvrt hodiny před koncem, rozešli se oba soupeři s bezgólovou remízou.

Statistiky - bez branek. Rozhodčí: Drábek - Arnošt, Vít. Diváků: 100.

Sestavy - FK PCE: Knobloch - Prosek, Zukal, Šejvl, Čmelík (60. Kühnel) - Jeřábek - Mužík (46. Látal), Černý, Fousek (46. Solil), Sokol (46. Kovář) - Petráň (46. Huf).
Ružomberok: Čtvrtečka - Voutsas (55. Kmeť), J. Maslo (46. Čurma), Twardzik, Urdinov (73. Kupec) - Čapek (55. Kunca), Kochan (46. Qose), Brenkus (80. M. Bobček), Jedinák - Gešnábel (55. R. Kružliak), Kostadinov (46. Takáč).

(Autor: FK Pardubice | Datum: 30.06.2018 | Zdroj fotky: Radek Klier )