FK Pardubice U-16

FK Pardubice U-16 FK Pardubice U-16 3 : 3 (0 : 1) FK Pardubice U-16 FK Admira Praha

Česká liga dorostu U-16 2017/2018 | 24. kolo | 06.05.2018 | Dolíček

U-16 smírně s Admirou

FK PARDUBICE – ADMIRA PRAHA 3:3 (0:1) na pen. 2:4

Branky: 57. Paulus (Vítek), 71. Čermák (Vítek), 76. Čermák (Vítek) – 6., 51., 74. Soupeř

Sestava: Hlous – Pithart, Koukola, Almeida (Kalaš), Slavík – Nguyen (47. Štichauer), Koutský (57. Jarkovský), Čermák, Vítek, Paulus – Klímek

První poločas byl z naší strany rozpačitý. V úvodu jsme dostali zbytečný gól a vyrobili jsme pak i další chyby, které soupeř naštěstí nepotrestal. Druhá půle už byla o něčem jiném a konečně jsme začali předvádět solidní fotbal. Sice jsme podruhé inkasovali, ale kluky to nakoplo a měli jasnou převahu, ze které pramenily šance a vyrovnání skóre. Pak jsme po další chybě opět zbytečně inkasovali, ale ani to kluky nepoložilo a zaslouženě vyrovnali. V penaltách byl šťastnější soupeř. Kluky chválíme za druhý poločas.

(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 08.05.2018 | Zdroj fotky: FK Pardubice )