TJ Dvůr Králové n. L. FK Pardubice B 1 : 1 (1 : 1) FK Pardubice B FK Pardubice B

Fortuna Divize C 2017/2018 | 24. kolo | 06.05.2018 | stadion Dvůr Králové n/L.

Rezerva přivezla dva body ze Dvora Králové

Po televizní výhře áčka nad Třincem následně odjížděla pardubická rezerva do města safari výrazněji posílena, než v posledních dvou zápasech, které prohrála. Ve Dvoře Králové šla brzy do vedení Hufem, po chvilce domácí vyrovnali a stav 1:1 vydržel až do konce. V penaltách byli tentokrát šťastnější pardubičtí, kteří si tak odvezli cenné dva body.

24. kolo

TJ Dvůr Králové nad Labem - FK Pardubice B 1:1 (1:1) na pen. 5:6

Fakta - branky: 12. O. Ujec - 9. Huf. Bez karet. Rozhodčí: Ulrich z Prahy (Trska, Švorc). Delegát: Židík z Opočna. Diváků: 250.

Sestavy - DVŮR: Kobos - Picha, Macháček, Karal, Tomeš - O. Vaníček, Tauchman (79. Rejl), Hruška, Křížek - O. Ujec, Janouch (70. Knespl).

FK PCE B: Hrnčíř - Spěvák, Lněnička, Řehák, Březina (90. Jirka) - D. Novák (46. Jarosz), Kudrna, Šafařík (46. Gašpar), Sokol (75. Vašek) - Kašiar (85. Zelenka), Huf.

První branka padla již v 9. minutě, kdy Huf vystihl špatnou malou domů a otevřel skóre - 0:1. Odpověď domácích na sebe nenechala dlouho čekat a již za tři minuty se po centru z trestného kopu prosadil O. Ujec- 1:1. Hned po rozehrání měli šanci opět hosté, ale Huf ani Sokol branku nedali. Po půlhodně hry unikl Sokol, dal před branku, ale Kudrnovu střelu gólman Kobos vyrazil na roh. Ve zbytku zápasu to již byl boj mezi vápny s minimem šancí a to se šlo do penaltového rozuzlení.

V něm byli úspěšnější hosté, když v sedmí sérii rozhodl Lněnička.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 06.05.2018 | Zdroj fotky: redakce FK )