FK Pardubice U-15

FC Hradec Králové FK Pardubice U-15 3 : 0 (2 : 0) FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15

Přátelská utkání U-15 2017/2018 | přátelské utkání | 16.02.2018 | UMT Ústí n/O.

Přípravné utkání s FC Hradec Králové

Žákovský tým U-15 podlehl v Ústí nad Orlicí soupeři z Hradce Králové.

FC Hradec Králové - FK Pardubice 3:0 (2:0)

Sestava: Novák - Kirchner, Besperát, Jarkovský, Skřivánek - Teplý (51. Němec), Dostál, Veverka - Němec (36. Obermajer), Miláček (60. Šenkýř), Šenkýř (36. Hildebrand)

Trenér Michal Morávek: "V dalším přípravném zápasu jsme se v Ústí nad Orlicí potkali s týmem Hradce Králové. Bohužel po celou dobu se zápas odehrával na zasněžené umělé trávě, takže to bylo pro hráče jiné a museli se tomu přizpůsobit. V začátku se lépe adaptoval soupeř, který hrál dlouhé míče za obranu a dostal se do vedení. Poté jsme se zlepšili a zjednodušení hry přineslo několik šancí nám. Bohužel naše hra v pokutovém území byla velmi slabá. V druhém poločase se hrálo převážně ve středu hřiště, postupem času nám docházeli síly a toho soupeř brankově využil."

Útočník Štěpán Miláček: "V dnešním zápase jsme se museli vypořádat s těžkým soupeřem, ale také s nepříznivými podmínkami. V prvním poločase jsme měli pár hezkých kombinací, ale nedokázali jsme je dotáhout do vstřelené branky. Soupeř dokázal více těžit z našich chyb."

(Autor: FK Pardubice | Datum: 17.02.2018 | Zdroj fotky: redakce )