FK Pardubice U-16

FC Zbrojovka Brno FK Pardubice U-16 5 : 0 (1 : 0) FK Pardubice U-16 FK Pardubice U-16

Přátelská utkání U-16 2017/2018 | přátelské utkání | 03.02.2018 | UMT Ivanovice

Prohra U-16 se Zbrojovkou Brno

V dalším přípravném utkání jsme podlehli Zbrojovce Brno.

ZBROJOVKA BRNO – FK PARDUBICE 5:0 (1:0)

Branky: 36., 46., 48., 60., 77. Soupeř

Sestava: Hlous (41. Jedlička) – Kalaš (41. Vondráček), Hajník, Koukola, Slavík – Březina (60. Kalaš), Almeida, Vítek (41. Koutský) – Vilím, Klímek, Nguyen

V první půli jsme podali kvalitní výkon, soupeři jsem byli vyrovnaným soupeřem, nepouštěli jsme ho do šancí a sami jsme měli dvě vyložené šance, které jsme promarnili. Před půlí jsme bohužel inkasovali. Ve druhé půli už nám ubývaly síly, zřejmě i vinou soustředění, které jsme měli v nohou. Brno postupně přebíralo iniciativu a poté, co vstřelilo dvě slepené branky, již bylo jasně lepší a zápas zaslouženě vyhrálo. Kluky chválíme za první poločas, druhý postrádal z naší strany kvalitu.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 09.02.2018 | Zdroj fotky: FK Pardubice )