FK Pardubice U-16

FK Pardubice U-16 FK Pardubice U-16 2 : 3 (1 : 1) FK Pardubice U-16 FK Jablonec

Přátelská utkání U-16 2017/2018 | přátelské utkání | 21.01.2018 | UMT Ohrazenice

Prohra U-16 s Jabloncem

Ve druhém přípravném utkání jsme těsně podlehli o rok staršímu soupeři z Jablonce.

FK PARDUBICE – FK JABLONEC U-17 2:3 (1:1)

Branky: 36. Čermák (Vítek), 56. Vilím (Čermák) – 40., 65., 77. Soupeř.

Sestava: Vyhnánek (41. Holeček) – Kalaš (41. Pithart), Hajník (41. Klímek), Koukola (60. Jarkovský), Slavík (60. Kalaš) – Koutský (41. Kopa), Jarkovský (41. Březina), Netolický (30. Čermák) – Petr (41. Vilím), Vítek (41. Almeida), Doleček (41. Nguyen).

V dalším přípravném utkání proti nám nastoupil stejný protivník, kterého potkáváme v soutěži, tedy o rok starší kluci z Jablonce. Kluci se se zápasem popasovali velmi dobře, po většinu zápasu jsme byli fotbalovějším mužstvem a vypracovali jsme si více šancí. Pár minut před poločasem jsme šli po hlavičce po rohovém kopu do vedení. Pak jsme neproměnili pokutový kop a nedáš-dostaneš se bohužel pro nás naplnilo a soupeř s koncem první půle vyrovnal. Po změně stran jsme po pěkné akci šli opět do vedení, měli jsme další šance na navýšení skóre, ale ty jsme nevyužili. Po našich zbytečných chybách pak soupeř utkání otočil. Přes prohru musíme kluky pochválit, utkání jsme nezvládli pouze výsledkově, náš výkon byl ale solidní. Chybělo jen větší brankové vyjádření vypracovaných šancí.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 21.01.2018 | Zdroj fotky: FK Pardubice )