FK Pardubice U-16

FK Pardubice U-16 FK Pardubice U-16 1 : 3 (1 : 2) FK Pardubice U-16 SK Slavia Praha

Přátelská utkání U-16 2017/2018 | přátelské utkání | 14.01.2018 | UMT Nymburk

V první přípravě prohra U-16 se Slávií Praha

V prvním přípravném utkání jsme na UMT v Nymburku podlehli Slávii Praha.

FK PARDUBICE – SK SLAVIA PRAHA 1:3 (1:2)

Branky: 9. Vilím (Pithart) – 7., 18. z pen., 43. Soupeř

Sestava: Jedlička (41. Hlous) – Vondráček (41. Kalaš), Koukola (61. Slavík), Almeida (41. Hajník), Slavík (41. Hrnčíř) – Čermák (61. Pithart), Pithart (41. Březina), Netolický (41. Nguyen) – Vilím (41. Doleček), Vítek (61. Vilím), Koutský (41. Klímek)

V prvním přípravném utkání jsme narazili na jeden z nejlepších tuzemských týmů naší kategorie, který svoje kvality potvrdil i v tomto utkání. Slávisté byli po celý zápas lepší a vypracovali si více šancí, ale naši kluci se nemají za co stydět. Všechny tři branky jsme inkasovali bohužel po našich školáckých chybách, kdy jsme góly soupeři lacině darovali. Soupeř si svojí kvalitou vypracoval další šance, které neproměnil. Kluci zápas odmakali a odbojovali a snažili se situace řešit fotbalově, i když se ne vše podařilo. I my jsme si vypracovali několik dobrých šancí z kategorie vyložených, v první půli jsme neproměnili šanci na srovnání a chvíli před koncem další dvě možnosti ke snížení.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 14.01.2018 | Zdroj fotky: FK Pardubice )