FK Pardubice B FK Pardubice B 1 : 1 (1 : 0) FK Pardubice B SFK Vrchovina

Přátelská utkání B-týmu 2017/2018 | přátelské utkání | 17.02.2018 | UMT Ohrazenice

Remíza rezervy s Vrchovinou

Ve čtvrtém přípravném utkání přivítala pardubická juniorka třetí celek Divize sk. D z Nového Města na Moravě. V mrazivém sobotním podvečeru se hrál zajímavý zápas ve velmi slušném tempu i s patřičným důrazem. Vyrovnané utkání skončilo spravedlivou remízou 1:1.

Přípravné utkání

FK Pardubice B - SFK Vrchovina 1:1 (1:0)

Do vedení šli domácí v 19. minutě, kdy se do koncovky probil Spěvák a s pomocí teče hostujícího obránce otevřel skóre. Další dobrou příležitost poté nevyužil Nikodem. Ve druhé půli v největší šanci neuklidil ideální centr do branky Spěvák a přišel trest, kdy po rychlém rozehrání standardní situace uklidil míč hlavou pod břevno volný Skalník - 1:1. Ve zbytku zápasu již branka nepadla a tak se oba divizní soupeři rozešli smírně.

Fakta - branky: 19. Spěvák - 70. Skalník. Rozhodčí: J. Rambousek z Břehů (Ujec, Ortikov).

Sestava FK PCE B: Šmíd - Spěvák, Řehák, Outrata, Zelenka - Kudrna, Gašpar - Jarosz, Nikodem, Born - Barbarič. Střídali: Kuneš, Jirásek, Sytko.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 17.02.2018 | Zdroj fotky: redakce FK )