FK Pardubice FK Pardubice 8 : 0 (1 : 0) FK Pardubice FK Mohelnice

Přátelská utkání A-týmu 2017/2018 | přátelské utkání | 03.02.2018 | UMT Ohrazenice

A tým deklasoval Mohelnici

První výhru v přípravném období si připsali pardubičtí hráči v pátém zimním utkání, ve kterém porazili účastníka MSFL z Mohelnice vysoko 8:0. V první půli soupeř dlouho odolával, ale druhý poločas patřil jednoznačně domácím.

Přípravný zápas

FK Pardubice - FK Mohelnice 8:0 (1:0)

Domácí celek, ve kterém se poprvé představil obránce Jan Blažek z Liberce, začal velmi aktivně a od začátku diktoval tempo hry. Pardubičtí měli v prvních 25 minutách čtyři velké šance, které doslova volali po gólu, ale brankář Hora vše zlikvidoval. Vyznamenal se zejména při šanci Černého zblízka. Jeho kouzlo odčaroval až dvě minuty před přestávkou Rybička - 1:0.

Do druhé půle domácí trenéři udělali pět změn. Ve 49. minutě trefil Prosek tyč a poté již začala kanonáda. V 54. minutě se dorážkou prosadil Látal - 2:0. Za čtyři minuty po centru z levé strany skóroval Petráň - 3:0. V 62. minutě zahrával trestný kop Řezníček a míč s přispěním hráče hostů skončil v brance počtvrté - 4:0. V 72. minutě přidal pátý gól Kovář. V 79. minutě Spěvák centroval z pravé strany před branku a gólman Hora si srazil míč do vlastní branky - 6:0. V poslední desetiminutovce ještě přidali svůj druhý gól v zápase Látal a Petráň, čímž uzavřeli výsledek zápasu na konečných 8:0!

Fakta - branky: 43. Rybička, 54. Látal, 58. Petráň, 62. Řezníček, 72. Kovář, 79. vlastní (Hora), 80. Látal, 86. Petráň. Rozhodčí: Jansa z Ústí nad Orlicí (Kvaček, Zita). Diváků: 80.

Sestavy - FK PCE: Knobloch (46. Hrnčíř) - Prosek (70. Spěvák), Šejvl, Blažek, Čelůstka - Fousek (46. Látal), Kühnel, Řezníček, Sokol (46. Mužík) - Černý (46. Kovář) - Rybička (46. Petráň).

MOHELNICE: Hora - Vokoun, Kuba, Fišera, Hlavsa, Kotůlek, Woitek, Malý, Smrček, Kutal, Zmeškal. Střídali: Čank, Jankovič, Jemi, Lukava.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 03.02.2018 | Zdroj fotky: )