FK Pardubice FK Pardubice 0 : 0 (0 : 0) FK Pardubice FC Vysočina Jihlava

Přátelská utkání A-týmu 2017/2018 | přátelské utkání | 27.01.2018 | UMT Ohrazenice

A tým se s Jihlavou rozešel bez branek

V prvním domácím přípravném utkání roku 2018 zavítala do Ohrazenic Vysočina Jihlava. Poslední celek HET ligy vedený trenérem Martinem Svědíkem přijel v plné síle, ale pardubičtí se mu ve všech směrech vyrovnali. Zajímavé utkání bylo hrané ve vysokém tempu, ale s minimem šancí a bez branek.

Přípravné utkání

FK Pardubice - FC Vysočina Jihlava 0:0 (0:0)

Fakta - bez branek. Bez karet. Rozhodčí: Drábek ze Starého Hradiště (Zita, Klír). Diváků: 130.

Sestavy - FK PCEKnobloch (46. Šmíd) – Prosek (46. Kühnel), Kopřiva, Šejvl, Čelustka – Fousek (46. Mužík), Řezníček, Jeřábek, Sokol (62. Látal) – Černý – Rybička (46. Kovář).

JIHLAVA: Rakovan (46. Valeš) – Vaculík (61. Popovič), Buchta, Krejčí (61. Štěpánek), Schumacher – Fulnek (46. Nový), Levin (61. Mara), Urblík, Zoubele (65. Novotný) – Dvořák (61. Klíma), Ikaunieks (65. Rabušic).

V pardubickém dresu se poprvé představil opavský obránce Tomáš Čelustka a ve druhém poločase mladoboleslavský Lukáš Kühnel. V první půli měli pardubičtí více ze hry, ale obrana hostů pracovala dobře a do žádné vyložené příležitosti je nepustila. Ve druhé půli se v obou týmech událo mnoho změn, hra byla opravdu vyrovnaná a šance skoro žádná. Až v poslední 90. minutě měl po chybě gólmana Valeše gól na kopačce Kovář, ale branku nakonec těsně minul. Utkání tak skončilo nerozhodně remízou 0:0.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 27.01.2018 | Zdroj fotky: Luboš Jeníček )