MFK Skalica FK Pardubice 2 : 0 (1 : 0) FK Pardubice FK Pardubice

Přátelská utkání A-týmu 2017/2018 | Tipsport liga | 20.01.2018 | UMT Brno

I ve třetím utkání Tipsport ligy jsme vyšli naprázdno

Ani napotřetí se nepovedlo pardubickému týmu v přípravném utkání uspět. V závěrečném vystoupení letošní zimní Tipsport ligy podlehli naši hráči lídrovi 2. slovenské ligy ze Skalice a soutěž tak pro ně končí.

MFK Skalica - FK Pardubice 2:0 (1:0)

Pardubáci sice v úvodu zahrávali první rohový kop utkání, ale první, kdo se radoval z branky, byli hosté. Po vcelku vyrovnaném průběhu se ve 28. minutě dostal po nedůrazu Březiny před Knoblocha Haša, udělal pardubickému brankáři kličku a slovenský tým vedl 1:0. První půli sice vyhrál v držení míče pardubický tým, ale na branky vedli „domácí“…

Do druhého poločasu nastoupily týmy v pozměněných sestavách. Už čtyři minuty po obrátce se po centru z křídelního prostoru prosadil Hlavatovič a zvýšil na 2:0. Zanedlouho poslal rozhodčí do šatny za potyčku se soupeřem brankáře Knoblocha a tak se dostal do hry Hrnčíř.

Pardubice mohli korigovat skóre, až před brankáře Skalice se prodral Nikodem, ale gólově se neprosadil. Utkání tak skončilo vítězstvím slovenského týmu 2:0 a FK Pardubice skončil ve skupině C Tipsport ligy na posledním místě.

Příští přípravné utkání čeká na pardubický tým konečně v domácím prostředí. A v Ohrazenicích přivítáme atraktivního soupeře, v sobotu 27.1.2018 totiž přijede ligová Vysočina Jihlava!

Branky: 21. Haša, 49. Hlavatovič.
Skalica: Junas - Švrček, Lipták, Szőcs, Mizerák - Opiela, Tomovič - Hlavatovič, Haša, Ondriš - Sombat.
Náhradníci: Čikoš, Fišan - Jakúbek, Dolný, Šebesta.
FK PCE: Knobloch (51. Hrnčíř) - Prosek (65. Látal), Šejvl, Kopřiva, Březina (46. Spěvák) - Jeřábek - Mužík (65. Nikodem), Černý (46. Kovář), Řezníček, Fousek (46. Sokol) - Šafařík (46. Rybička).