FK Pardubice U-12

FK Pardubice U-12 FK Pardubice U-12 1 : 4 (1 : 1) FK Pardubice U-12 FK Mladá Boleslav

Česká liga žáků U-12 2017/2018 | 3. kolo | 04.11.2017 | UMT Ohrazenice

Hodnocení zápasu - FK Mladá Boleslav

Přinášíme Vám hodnocení ze sobotního mistrovského zápasu s 1. týmem v naší tabulce.

Fk Pardubice - Fk Mladá Boleslav 1:4 (1:1)

Sestava:
Kobera - Dymák,Svatoň,Kábele, Valenta,Topolský,Smrčka,Vykoukal,Koreček,Peterka,Kubín
Branka:
Kubín

Hodnocení zápasu:
Začátek utkání nám vyšel skvěle -  dobře jsme kombinovali a vytvářeli jsme si šance! Dobře jsme si počínali i 1na1 a měli jsme výborný pohyb při zakládání akcí. Díky tomu jsme po zásluze vstřelili krásnou branku 1:0. Poté jsme udělali však chybu v rozehrávce a soupeř srovnal 1:1.  Zápas se lámal v jeho polovině... Měli jsme tři obrovské šance, které bohužel skončili na tyčích a břevnech!! Hosté poté využili dva rychlé brejky a utekli nám o dvě branky. I nadále jsme se snažili o vyrovnání, ale špatně jsme řešili finální fázi. Po celý zápas jsme měli výborné vyjetí od brány, hru 1na1 a dobrou kombinaci na zhuštěném prostoru. Bohužel nám nevyšla koncovka a někdy nám vázla komunikace. Kvalitní soupeř využil naše mezery v obraně a udělil nám lekci v produktivitě.
Kluky však chválíme za dobrý herní projev, makali a snažili se až do úplného konce. I přes prohru jsme odcházeli ze hřiště s dobrým pocitem, že jsme první celek tabulky v hodně aspektech přehráli.
Gratulujeme soupeři k vítězství a hlavně za sehrání kvalitního utkání, které se líbilo jak rodičům, tak i divákům v Ohrazenicích.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 05.11.2017 | Zdroj fotky: )