FK Pardubice U-12

FK Pardubice U-12 FK Pardubice U-12 3 : 2 (1 : 2) FK Pardubice U-12 FC Hradec Králové

Česká liga žáků U-12 2017/2018 | 9. kolo | 07.10.2017 | stadion Dolíček

Hodnocení víkendových zápasů

Přinášíme Vám hodnocení z víkendových zápasů.

FK Pardubice - Fc Hradec Králové 3:2 (1:2)

Sestava:

Kobera - Dymák Topolský Kabele - Koreček Venzhofer Lorenc - Valenta ( Kubín,Vykoukal, Svatoň)

Branky:
Lorenc 2x
Valenta 1x

Hodnocení zápasu:
Úvod utkání nám vyšel skvěle a po pěkné akci jsme se dostali do vedení. Kluky branka uklidnila a měli jsme i další příležitosti ke zvýšení vedení,ale špatně jsme si počínali v zakončení. Soupeř od poloviny zápasu přidal v napadání a agresivitě a otočil skóre 1:2. Do třetí části kluci nastoupili s odhodláním zápas otočit a to se jim povedlo díky vyššímu napadání, větši odvaze v útočné fázi  a důrazu v osobních soubojích. K velkému nasazení,bojovnosti ,chytrosti a touze zápas vyhrát  byli odměněni výhrou v derby.
Soupeř zaslouží pochvalu jak za fair - play počíání, tak i za předvedený herný projev. Zápas se líbil všem divákům od začátku až do konce.

FK Bohemians Praha 1905 - FK Pardubice 4:4 (pp 5:4)

Sestava:

Kobera, Kerbler - Kaválek, Dymák, Topolský, Kubín, Zahradník, Smrčka - Svatoň, Kovárník, Venzhöfer, Lorenc, Hátle, Kaufman - Valenta, Koreček

Branky:
Dymák
Topolský
Valenta
Koreček

Velmi vyrovnané utkání. V prvním poločase nás soupeř zatlačil a často jsme vycházeli z rychlých protiútoků. Ve druhém poločase jsme byli daleko pohyblivější, přesnější v kombinaci a díky tomu jsme soupeře zatlačili a vytvořili si několik šancí.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 09.10.2017 | Zdroj fotky: )