TJ Dvůr Králové n. L. FK Pardubice B 3 : 1 (0 : 0) FK Pardubice B FK Pardubice B

Divize C 2012/2013 | 30. kolo | 13.06.2013 | Stadion Dvůr Králové

Na závěr sezony prohra juniorky ve Dvoře Králové

K poslednímu utkání v letošním ročníku divize zajížděla pardubická juniorka do města safari, kde domácí celek potřeboval bodovat pro jeho záchranu v soutěži. Naopak hosté chtěli minimálně bod, který by jim zajistil nejhůře třetí příčku v konečně tabulce, vzhledem k lepší vzájemné bilanci s Kutnou Horou a Mšenem. Po prohře 3:1 však musí čekat do víkendu, jak dopadnou ostatní zápasy a na jaké příčce nakonec skončí.

30. kolo

TJ Dvůr Králové n. L. - FK Pardubice B 3:1 (2:1)

První šanci měl v osmé minutě po rohu Vágner, ale Ulrych jeho pokus chytil. V 18. minutě se po akci po pravé straně prosadil do poloprázdné branky M. Otradovský - 1:0. Za dvě minuty těsně nad branku Dvora střílel Rydval. Ve 36. minutě přišlo spravedlivé vyrovnání, když Buriánek prostrčil míč mezi beky na nabíhajícího Růžičku, který překonal Ulrycha - 1:1. Jenže hned za dvě minuty se do vápna prosadil opět M. Otradovský a upravil na poločasových 2:1. Ve 45. minutě ještě mohl srovnat Rydval, ale jeho gólová střela byla sražena na roh.
Na začátku druhé půle to bylo v poli opatrné, domácí drželi těsný náskok, naopak hosté chtěli vyrovnat. Jenže v 63. minutě se z ničeho nic dostal do koncovky Samler a prostřelil Truhláře - 3:1. Poté už měli šance jen pardubičtí mladíci. V 72. minutě se v obrovské šanci zjevil Vágner, ale Ulrych jeho střelu chytil. Za minutu byl v koncovce Knotek, ale Ulrych byl opět na místě. V 76. minutě po rohu Buriánka hlavičkoval Fiala k tyči, ale Kruliš na brankové čáře zastoupil gólmana a jeho pokus vykopl. V 77. minutě ještě zahrozili domácí, ale Klazarovu šanci zlikvidoval v divizi debutující gólman Truhlář. V 87. minutě mohl ještě stav zkorigovat střídající Fidler, který naskočil v divizi též poprvé, ale své velké šance se zalekl a branku domácích těsně přestřelil. Utkání tak skončilo výhrou Dvora, když v poli herně a na šance byl zápas vyrovnaný.

Fakta - branky: 18. a 38. M. Otradovský, 63. Samler - 36. Růžička. ŽK: 0:1. Rozhodčí: Průcha z Vodňan (Řezáč, Kotalík). Delegát: Chlaň z Třeboně.Diváků: 120.

Sestavy - DVŮR: Ulrych - Pícha, Kruliš, Rejl, Ježek - Kilevník, Fejk, Moník (33. Blažek), M. Otradovský - Klazar (80. Žaba), Samler (80. Krušina).
FK PCE B: Truhlář - Novotný (68. Prokopec), Šejvl, Křivka, Konvalina - Růžička, Fiala, Buriánek, Knotek (86. Fidler) - Vágner, Rydval (63. Hovorka).

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 14.06.2013 | Zdroj fotky: redakce FK )