MFK Trutnov FK Pardubice B 1 : 1 (1 : 0) FK Pardubice B FK Pardubice B

Fortuna Divize C 2017/2018 | 14. kolo | 11.11.2017 | stadion Trutnov

Další bod přivezla rezerva z Trutnova

Po středeční dohrávce v Turnově zajížděla pardubická rezerva pro změnu do Trutnova. Na nekvalitní umělce to byl velký boj, ve kterém šli domácí brzy do vedení, za hosty srovnal ve druhém poločase Mužík a protože další gól již nepadl, tak rozhodovaly penalty, ve kterých byli lepší domácí.

14. kolo

MFK Trutnov - FK Pardubice B 1:1 (1:0) na pen. 6:5

V 16. minutě šli domácí do vedení, když se po rohovém kopu prosadil Makovský - 1:0. Pardubičtí si žádnou šanci nevytvořili a tak se do šaten šlo za těsného vedení Trutnova. Do druhé půle hosté vstoupili aktivněji a v 59. minutě po centru Mužíka před brankou minuli míč Rybička i Kovář... V 66. minutě putoval míč po ose Kovář - Sokol - Rybička a zakončující Mužík - 1:1! Za minutu vstřelil další gól Rybička, ale ten z neznámého důvodu neplatil. V 71. minutě ve vápně prokličkoval Rybička a připravil míč pro Kováře, který ale zblízka trefil jen tyč. Ve zbytku zápasu měli domácí množství standardních situací, které jim daroval sudí Radina, ale pardubičtí mladíci si i s tímto poradili a cenný bod za remízu udrželi. V penaltovém rozstřelu domácí potvrdili, že se jim v této disciplíně daří, když z pěti pokusů pětkrát vyhráli. Naopak pardubičtí poprvé v sezoně prohráli. První penaltu totiž Bydžovskému vystihl Šťastný, ve třetí sérii domácí Zezula mířil vedle, jinak všichni proměnili, až v sedmé sérii trefil Řehák břevno.

Fakta - branky: 16. Makovský - 66. Mužík. ŽK: 1:3. Rozhodčí: Radina z Kolína (Štefan, Vojtěch). Delegát: Židík z Opočna. Diváků: 100.

Sestavy - TRUTNOV: Šťastný - Tobiaš, Macek, Makovský, Mařas - Matějka, Holubec, Marks, Zezula - Čech (70. Kamitz), Kejzlar.
FK PCE B: Šmíd - Tulach, Kopřiva, Spěvák (63. Řehák), Zelenka - Mužík (86. Bydžovský), Fusek, Prosek, Sokol - Kovář (90. Jirásek), Rybička.