FK Turnov FK Pardubice B 3 : 3 (2 : 2) FK Pardubice B FK Pardubice B

Fortuna Divize C 2017/2018 | 12. kolo | 08.11.2017 | stadion Turnov

Z dohrávky v Turnově veze rezerva dva body

V dohrávce 12. kola divizní skupiny C zajížděla pardubická rezerva ve středu odpoledne do Turnova. Na velmi těžkém terénu vedla 0:2 již po 19. minutách, aby v 58. minutě domácí otočili na 3:2. Dvacet minut před koncem přišlo vyrovnání a v penaltách byli lepší hosté.

12. kolo

FK Turnov - FK Pardubice B 3:3 (2:2) na pen. 5:6

První branka se zrodila v 11. minutě, kdy Rybička připravil míč pro Sokola, jenž technickou střelou otevřel skóre - 0:1. V 19. minutě se ve vápně střelou z otočky k tyči prosadil Rybička - 0:2. Místo třetí a uklidňující branky však přišla chyba po autovém vhazování a tradiční penalta pro domácí. Tu střelou doprostřed proměnil Horák - 1:2. Pět minut před pauzou měli turnovští výhodu přímého kopu z hranice vápna a Cigánek trefil přesně - 2:2.
Ve druhé půli to byl velký boj a v 58. minutě domácí otočili stav, když střelu Benka Hrnčíř vyrazil a Havel z pozice zavánějící ofsajdem zblízka dorazil míč do branky - 3:2. V 62. minutě Kudrna prostrčil míč do vápna na Fuska, ten se s ním otočil, ale z vyložené šance těsně přestřelil. V 70. minutě ale přišlo vyrovnání, když Sokolův centr z levé strany usměrnil do vlastní branky Novotný - 3:3. A i když v závěru šli hosté za tříbodovou výhrou více, než domácí, tak utkání dospělo do penaltového rozuzlení. Jejich průběh byl následující: Cigánek - 1:0, Bydžovský - 1:1, Beníškovu střelu Hrnčíř vyrazil, Jirásek - 1:2, Benek - 2:2, Fusek - 2:3, Horák - 3:3, Spěvák - 3:4, Houžvička - 4:4, Rybička trefil břevno a míč se odrazil za brankovou čáru a ven, ale asistentka Kovářová branku neviděla; Havel - 5:4, Prosek - 5:5, Novotný přestřelil, Kudrna 5:6!

Fakta - branky: 29. Horák z pen., 40. Cigánek, 58. Horák - 11. Sokol, 19. Rybička, 70. vlastní (Novotný). ŽK: 0:2 (Fusek, Kopřiva). Rozhodčí: Slavíček z Hradce Králové (Hůlka, Kovářová). Delegát: Míka. Diváků: 90.

Sestavy - TURNOV: Hyka - Šimek, Novotný, Kordík (82. Havel), Beníšek - Tvrdý, Dlouhý (87. Svoboda), Benek, Cigánek -Houžvička, Horák.
FK PCE B: Hrnčíř - Řehák, Kopřiva, Spěvák, Prosek - Mužík (73. Bydžovský), Kudrna, Fusek, Sokol (90. Zelenka) - Rybička, Kovář (73. Jirásek).

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 08.11.2017 | Zdroj fotky: redakce FK )