FK Pardubice B FK Pardubice B 3 : 1 (3 : 1) FK Pardubice B FK Čechie Vykáň

Fortuna Divize C 2017/2018 | 5. kolo | 10.09.2017 | stadion Pod Vinicí

První výhra rezervy v sezoně

V pátém kole se pardubická rezerva představila podruhé doma a poprvé v sezóně zvítězila za tři body. Proti nováčkovi soutěže, ve které hráli prim zkušení bratři Jarolímové, rozhodla úvodní půlhodina, v němž domácí vstřelili tři branky. Poté měli více ze hry hosté, ale kromě jedné branky na více nedosáhli.

5. kolo

FK Pardubice B - FK Čechie Vykáň  3:1 (3:1)

Již v šesté minutě unikl obraně hostů Rybička a s přehledem otevřel skóre - 1:0. V 18. minutě Sokol našel před brankou Proska, jehož střelu ve skluzu vyrazil Stehno na roh. Ve 21. minutě vysunul Kudrna do dalšího brejku Rybičku, ten byl v koncovce faulován na penaltu, ale sudí ponechal výhodu a míč přesto došel do branky - 2:0. Ve 31. minutě se po příhře od Sokola dostal k zakončení Bydžovský a trefil přesně - 3:0! Ve 39. minutě po rohu hostů snížil přízemní střelou přes hradbu těl David Jarolím - 3:1. Celá druhá půle patřila dobře kombinujícím hostům, ale domácí i přes některé krizové situace soupeři kontaktní gól nepovolili a naopak hrozili z rychlých brejků. Ale ani Prosek, dvakrát Látal či Gašpar uklidňující gól nevstřelili. V 89. minutě měl po přihrávce od Proska další šanci Rybička, ale ten dělovkou jen otřel míč o břevno. Nic to však již nezměnilo na důležitém tříbodovém zisku.

Fakta - branky: 6. a 21. Rybička, 31. Bydžovský - 39. D. Jarolím. Bez karet. Rozhodčí: Ježek z Jílovic (Šob, Fišer). Delegát: Moník z Trutnova. Diváků: 80.

Sestavy - FK PCE B: Šmíd - Prosek, Řehák, Spěvák, Zelenka (80. Jirásek) - Bydžovský (66. Rek), Kudrna, Gašpar (88. Jirka), Sokol - Látal, Rybička (90. Barbarič).
VYKÁŇ: Stehno - Beneš (80. Pařízek), Reiter, Kubek, Stejskal - Koutenský, L. Jarolím, Šplíchal (72. Dlouhý), D. Jarolím, Šedivý - Dalekorej.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 10.09.2017 | Zdroj fotky: redakce FK )