FK Pardubice U-18

FK Pardubice U-18 FK Pardubice U-18 2 : 2 (1 : 1) FK Pardubice U-18 FC Olympia Hr. Králové

Česká liga dorostu U-18 2017/2018 | 1. kolo | 26.11.2017 | UMT Ohrazenice

Vítězství v posledním utkání podzimu

Po penaltovém rozstřelu jsme zvítězili v posledním podzimním utkání.

1. kolo

FK Pardubice U18 - FC Olympia Hradec Králové 2:2 (1:1) na pen. 5:4

Fakta - branky: 21. Žahourek z pen., 70. Kuneš - 40. Pohořálek, 69. Kocourek. Rozhodčí: Kvaček (K. Schmeiser, M. Schmeiser).

Sestava FK PCE: Josef Novotný - Říha (55. Sytko), Pekárek (46. Born), Koblížek, Rambousek - Suchochleb, Špatenka, Outrata, Žahourek (69. Kuneš) - Rek, Šimon.

Od úvodních minut utkání jsme soupeře přehrávali a po faulu na Suchochleba jsme se ujali vedení ve 20. minutě po penaltě Žahourka. Od tohoto okamžiku hosté přitvrdili v osobních soubojích a hra se vyrovnala, když jsme zbytečně ztráceli míče po chybných a nepřesných přihrávkách. Ve 40. minutě hosté vyrovnali po chybě Říhy, když nechal na vápně volného hráče a ten vyrovnal.

Ve druhém poločasu jsme zlepšili a zpřesnili hru, ale po chybě stoperů, když nechali mezi sebou volného hráče hostí jsme prohrávali. Za dvě minuty však krásnou střelou odrazem od zadní tyče vyrovnal střídající Kuneš.
     V penaltovém rozstřelu jsme byli přesnější, když jsme proměnili všech pět na rozdíl od hostů, kterým jednu Novotný chytil.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 27.11.2017 | Zdroj fotky: redakce FK )