FK Pardubice U-16

FC Slovan Liberec FK Pardubice U-16 3 : 0 (1 : 0) FK Pardubice U-16 FK Pardubice U-16

Česká liga dorostu U-16 2017/2018 | 13. kolo | 05.11.2017 | Městský stadion

Prohra U-16 v Liberci

V dalším mistrovském utkání jsme nestačili na Liberec.

FC SLOVAN LIBEREC U17– FK PARDUBICE 3:0 (1:0)

Branky: 24., 49. 63. soupeř.

Sestava FK PCE: Jedlička – Kalaš, Koukola, Hajník, Kurka – Pithart (53. Slavík), Almeida (41. Vilím), Čermák, Paulus (65. Březina) – Šimek (53. Klímek), Vítek.

Zápas proti staršímu soupeři byl pro nás velmi těžký. První půle byla z naší strany sehrána solidně, dobře jsme bránili a Liberec jsme do šancí moc nepouštěli. Bohužel jednu z mála příležitostí domácí proměnili v branku. My jsme mohli srovnat, Ondra Vítek šel sám na branku, ale neproměnil. Ve druhé půli se již hrálo převážně pod taktovkou Liberce, který se již více dostával do šancí, branky vstřelil ale po našich zbytečných chybách. My jsme toho ve druhé půli směrem dopředu mnoho nepředvedli. Soupeř byl lepší a zaslouženě zvítězil.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 07.11.2017 | Zdroj fotky: FK Pardubice )