FK Pardubice U-16

FK Pardubice U-16 FK Pardubice U-16 9 : 1 (2 : 1) FK Pardubice U-16 FK Ústí nad Labem

Česká liga dorostu U-16 2017/2018 | 12. kolo | 09.11.2017 | UMT Ohrazenice

Vysoká výhra U-16 nad Ústím nad Labem

V dohrávce jsme po dobrém výkonu a střeleckém probuzení ve druhé půli deklasovali Ústí nad Labem.

FK PARDUBICE – FK ÚSTÍ NAD LABEM 9:1 (2:1)

Branky: 28. Vítek (Paulus), 40. Koukola (Šimek), 46. Vítek (Kurka), 48. Paulus z pen. (Šimek), 49. Klímek, 51. Hajník, 62. Klímek (Kurka), 63. Klímek (Čermák), 64. Čermák (Almeida) – 16. soupeř.

Sestava FK PCE: Bureš (41. Horníček) – Kalaš, Koukola, Hajník, Kurka – Pithart (61. Koutský), Šimek (55. Almeida), Čermák, Vilím (46. Klímek) – Paulus, Vítek.

Po celé utkání jsme byli dominantní na míči, hráli jsme aktivně a vytvářeli si šance. Ty se nám ale v první půli opět nedařilo proměňovat a do vedení šel po špatném vyběhnutí našeho brankáře soupeř. Do přestávky se nám ale podařilo stav otočit. Do druhé půle jsme vletěli jako velká voda a konečně jsme zlomili prokletí v zakončení. Během deseti minut jsme vstřelili čtyři branky a zápas rozhodli. Do konce zápasu jsme pak vstřelili ještě další tři góly a zaslouženě vysoko zvítězili. Kluky chválíme za předvedený výkon, obrana pracovalal spolehlivě a soupeře prakticky nepustila do šance. V útočné fázi jsme se postupně zlepšovali a ve druhé půli nám do sítě spadla skoro každá střela na branku. Ústí jsme příliš do hry nepouštěli, svou frustraci si pak hráči soupeře zbytečně a nepochopitelně vybili za rozhodnutého stavu několika surovými zákroky daleko za hranicí běžné tvrdosti.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 11.11.2017 | Zdroj fotky: FK Pardubice )