FK Pardubice U-16

FK Admira Praha FK Pardubice U-16 2 : 3 (1 : 2) FK Pardubice U-16 FK Pardubice U-16

Česká liga dorostu U-16 2017/2018 | 9. kolo | 08.10.2017 | stadion Admira Praha 8

U-16 veze výhru z Admiry

V dalším utkání jsme po obratu ve druhé půli porazili Admiru.

FK Admira Praha - FK Pardubice U-16 2:3 (2:1)

Branky: 25., 39. Soupeř – 1. Paulus (Vítek), 56. Čermák, 66. Šimek

Sestava: Bureš – Kalaš, Hajník, Koukola, Kurka – Vilím (54. Klímek), Šimek, Čermák, Paulus (77. Doleček) – Vítek (62. Vondráček), Pithart (71. Almeida)

Utkání se hrálo na umělé trávě malých rozměrů, takže se dalo očekávat hodně soubojů. S touto okolností se kluci vypořádali velmi dobře. Začátek se nám povedl a hned v první minutě skóroval Paulus. Hráli jsme aktivně, byli jsme více na míči a vytvářeli jsme si nebezpečné situace. Další gól se nám přidat nepodařilo a naopak jsme inkasovali, nešťastně jsme si vstřelili vlastní branku. Pak předvedl hezkou individuální akci Pithart, jehož domácí zastavili ve vápně jen za cenu faulu, ale penaltu Šimkovi domácí golman zneškodnil. Kalich hořkosti jsme si pak před půlí vypili do dna, když jsme opět inkasovali po další zbytečné chybě. Do druhé půle jsme vstoupili koncentrovaně a se snahou zápas otočit. Hned na začátku jsme měli dvě výborné šance, ale opět bez gólového efektu. Pak předvedl pěknou akci Čermák, jehož tečovaná střela zapadla do sítě a bylo srovnáno. Obrat dokonal Šimek, jehož utěšená střela po zemi se od tyče odrazila do domácí sítě. Domácí pak vrhli síly do útoku, ale naše obrana pracovala spolehlivě, druhou půli jsme soupeře nepustili do pořádné šance. Naopak jsme měli několik možností přidat gólovou pojistku, ale další gól jsme nevstřelili. Kluky musíme pochválit za kvalitní výkon. Nenechali se deprimovat lacině obdrženými brankami a zápas dokázali ve druhé půli zaslouženě otočit.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 09.10.2017 | Zdroj fotky: FK Pardubice )