FK Pardubice U-18

Bohemians Praha 1905 FK Pardubice U-18 4 : 0 (3 : 0) FK Pardubice U-18 FK Pardubice U-18

Česká liga dorostu U-18 2017/2018 | 5. kolo | 10.09.2017 | stadion Loko Vršovice

Prohra U18 v Praze na Bohemians

Zasloužená prohra v Praze s Bohemians 1905 B.

Bohemians Praha 1905 B - FK Pardubice B    4:0 (3:0)

Fakta - branky: 22. Douděra, 29. Malý, 37. Procházka, 80. Vala. Rozhodčí: Petr Hocek - Bočok, Čikara. Bez karet. Diváků: 50.

Sestava FK PCE: Javorski - Říha, Outrata, Koblížek, Žahourek - Kavka, Novotný - Born, Stýblo (75. Sytko), Cempírek (46. Hájek) - Kulhánek (85. Musil).

Domácí tým nás po celé utkání přehrával ve všech herních činnostech. První poločas byl z naší strany herně doslova tragický. Nezachytávali jsme průnikové přihrávky za obranu, byli jsme všude pozdě, domácí hráči procházeli naší obranou jako nůž máslem, nedostupovali jsme hráče z čehož pramenilo neustálé přečíslování s následnými šancemi. Obrana kupila jednu chybu za druhou a i přes naši výškovou převahu jsme prohrávali hlavičkové souboje. Od většího gólového přídělu nás zachránil gólman Javorski, který chytil dalších 5 gólovek.

Druhý poločas se odehrával ve stejném duchu, i když z naší strany s malinko lepším výkonem do obrany, ale nutno dodat, že výborný Javorski opět zlikvidoval několik tutovek domácích. My jsme si za celý zápas nevytvořili jedinou , byť i malinko slibnou šanci ke skórování.

Bohužel se v plné nahotě ukázalo, že někteří hráči neprokazují takovou výkonost, která je pro tuto soutěž nutná.  V tomto utkání nás svým výkonem uspokojil pouze gólman Javorski. Snahu předvedl i Novotný, ale ten sám na všechno nestačil.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 10.09.2017 | Zdroj fotky: redakce FK )