FK Letohrad FK Pardubice B 5 : 0 (0 : 0) FK Pardubice B FK Pardubice B

Divize C 2012/2013 | 22. kolo | 20.04.2013 | Stadion Letohrad

Krutá prohra B-týmu v Letohradu

Ve stejný čas jako druholigový A tým bojoval v Mostě, tak pardubická juniorka zajížděla do Letohradu. Bohužel však podala hanebný výkon s laxní hrou v obraně a mnoha chybami, které domácí nekompromisně trestali. O výsledku bylo jasno již po první půli, která skončila 4:0. Druhý poločas navíc hosté hráli bez vyloučeného Baldrycha.

22. kolo Divize sk. C

FK OEZ Letohrad - FK Pardubice B  5:0 (4:0)

V úvodu měl každý celek po jedné příležitosti, ale Strasmeier v dobré pozici netrefil míč a na druhé straně slibná akce Vágnera skončila rohem. V 11. minutě se středem pardubické obrany dostal do zakončení Nadrchal, Čihař vyrazil, ale volný Konečný poslal míč do branky poprvé - 1:0. V 15. minutě se šance prodral Polák, byl ve vápně zfaulován, ale píšťalka sudího mlčela... Poté se bojovalo převážně ve středu hřiště, když si dvě šance vypracovali domácí, ale ty ještě hosté ubránili. Ve 34. minutě však Baldrych uklouzl při bránění Konečného, ten se dostal až k brankové čáře a jeho zpětnou přihrávku využil ke vstřelení druhého gólu Václavek - 2:0. Závěr poločasu pak přinesl totální rozkol v obranné hře hostí. Nejprve si nechal Baldrych uniknout Konečného od autové čáry až před vápno, kde ho nedovoleně zastavil přidržením za dres a putoval předčasně do šatny. Následný trestný kop navíc domácí proměnili ke vstřelení třetího gólu Mackem - 3:0. A aby toho nebylo málo, tak další chybnou rozehrávku hostů využil opět Konečný, jenž tak upravil poločasový stav na hrozivých 4:0.

A mohlo být ještě hůř, když hned dvě minuty po přestávce orazítkoval tyč pardubické branky Nadrchal. V 52. minutě pak nepřesný sudí Matějček daroval domácím nepřímý volný kop z malého vápna, ale tuto složitou situaci hosté ubránili. V 61. minutě se dostal míč ke Štěpánovi, jehož utěšená střela z třiceti metrů skončila v šibenici - 5:0. V 72. minutě se do další šance dostal Konečný, ale křížem mířil těsně vedle. V 80. minutě se mohla kopat penalta po zákroku na Konečného, ale se sudím to ani nehlo. Ve zbytku času se již zápas dohrával pouze z povinnosti a na výhře domácích se nic nezměnilo.

Fakta - branky: 11. a 45. (+1) Konečný, 34. Václavek, 45. Macek, 61. Štěpán. ČK: 0:1 (44. Baldrych). ŽK: 1:0. Rozhodčí: Matějček z Mělníka (Vnuk, Hocek). Delegát: Holý z Prahy. Diváků: 160.

Sestavy - LETOHRAD: Volšík - Štěpán, Vaniš, Strasmeier, Kail - Nadrchal (69. Linhart), Macek, Dvořák, Václavek - Konečný (86.Šponar), Tichý.

FK PCE B: Čihař - Konvalina, Baldrych, Dubský, Hanč (72. Křivka) - Polák (46. Vanžura), Buriánek, Fiala, T. Kakrda - Rydval (76. Klátil), Vágner.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 21.04.2013 | Zdroj fotky: Petr Hrnčíř )