FK Pardubice

SK Vysoké Mýto FK Pardubice 0 : 0 (0 : 0) FK Pardubice FK Pardubice

MOL cup 2017/2018 | 1. kolo | 22.07.2017 | stadion Vysoké Mýto

Počasí zrušilo naše pohárové utkání, to se bude opakovat

Sobotní odpoledne bylo vyhrazeno pro utkání 1. kola MOL Cupu. Naši hráči vyrazili do Vysokého Mýta, jenže tam odehráli jen devět minut utkání. Pak zasáhla do dění na stadionu příroda.

Regionální derby se začalo hrát v sobotu v 17:00 hod. na vysokomýtském stadionu, jenže už po devítí minutách vyhnala bouřka oba týmy do kabin. Protože ani během dalších několika desítek mínut se počasí neumoudřilo, musel být pohárový duel odložen!

Oba kluby se ihned domluvily, že odložený duel SK Vysoké Mýto - FK Pardubice se bude hrát o tři dny později, tedy v úterý 25. července 2017 od 17:00 hod., pochopitelně opět na trávníku divizního týmu.

Sestava FK PCE byla následující: Knobloch - Přibyl, Piroch, Šejvl, Sokol - Mužík, Jeřábek, Řezníček, Fousek - Černý - Petráň.

Na lavičce byli připraveni: Hrnčíř - Jirásek, Spěvák, Kudrna, Látal, Kovář a Nikodem.

Pardubičtí do zápasu vstoupili očekávaně aktivně, ale branku nevstřelili. Nad hřiště poté přišla průtrž mračen doprovázena bouřkou a blesky, tudíž sudí Karel Hrubeš zápas v čase 8 minut a 33 vteřin přerušil. Dobrých 45 minut se poté čekalo na zlepšení situace, ale to nepřicházelo. Když se krátce před 18 hodinou počasí zlepšilo, tak sudí Hrubeš s kapitány Fikejzem a Jeřábkem prošli hřiště, ale to nebylo po vytrvalém dešti způsobilé, když na celé ploše stála voda.

Vedoucí obou celků se poté po dohodě s trenéry shodli na náhradním termínu výše uvedeném.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 22.07.2017 | Zdroj fotky: redakce )