FK Pardubice U-13 B

TJ Jiskra Ústí n. O. FK Pardubice U-13 B 1 : 0 (0 : 0) FK Pardubice U-13 B FK Pardubice U-13 B

KP ml. žáků - nadstavba 2016/2017 | 3. kolo | 28.05.2017 | stadion Ústí n/O.

Hodnocení zápasu - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

Přinášíme Vám hodnocení z nedělního zápasu.

Ústí nad Orlicí - Fk Pardubice,,B,, 1:0 (0:0)

Sestava:
Shejbal - Procházka, Prokeš, Vondrouš, Čebiš, Čejka, Franc, Halbich, Machatý, Metelka, Dusil

Hodnocení zápasu:
V prvním poločase nám v horkém počasí chyběl pohyb a kvalitní kombinace. Soupeř se dostal do třech nebezpečných situací ,které neproměnil. Neustále se snažil o nakopávané míče, ze kterých za pomocí  důrazu  hrozil. Druhá půle byla zcela naší moci. Zlepšili jsme pohyb a přesnost přihrávek.Kvalitně jsme kombinovali a domácí přehrávali.  Ve finální fázi nám chyběl klid v zakončení a přesnost (tyče,břevna). Domácí postupně fyzicky odpadali ,ale my jsme naložené šance  neproměnili. Soupeř nás potrestal tři minuty před koncem z rohového kopu 1:0. Poté jsme všechny síly vložili do útoku , ale nebylo nám dnes přáno střelit branku.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 29.05.2017 | Zdroj fotky: )