FK Pardubice U-14

FC Slovan Liberec FK Pardubice U-14 1 : 5 (0 : 3) FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14

Přátelská utkání U-14 2016/2017 | přátelské utkání | 22.02.2017 | UMT Liberec

Výhra v Liberci

Středeční přípravný zápas v Liberci

FC Slovan Liberec - FK Pardubice  1:5   (0:3)

Branky: 2.a 80.min Štichauer Jakub, 8.min Hildebrand Matěj,  29.min Skřivánek Pavel,  48.min Šenkýř Adam

Sestava:

1.poločas

Nalezinek - Kirchner, Teplý, Hrnčíř, Beneš - Němec, Kárský, Obermajer, Štichauer, Skřivánek - Hildebrand

2.poločas

Šindelář - Kirchner,  Teplý, Hrnčíř, Voženílek - Sušil, Kárský (55.Hildebrand), Beneš (55.Němec), Štichauer- Obermajer - Šenkýř

Trenér Jan Kolčava: „ Pět vstřelených branek a další gólové příležitosti nám dělají radost, první poločas jsme předvedli velmi kvalitní výkony a týmovou hru plnou nápaditých akci, v druhém poločase se nám již tolik nedařilo, nebyli jsme tolik aktivní a k některým situacím jsme nepřistupovali se 100% nasazením a zaujetím.“

Útočník Adam Šenkýř: „Zápas jsme začali velmi dobře a podařilo se nám dát první gól. V prvním poločase jsme výborně kombinovali a vytvářeli jsme si i slušné šance. Druhý poločas už nebyl takové úrovně jako první, ale přesto se nám podařilo dát dva góly a kontrolovat hru. Je také dobré, že se nám daří proměňovat

(Autor: FK Pardubice | Datum: 25.02.2017 | Zdroj fotky: )