FK Pardubice U-14

FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14 5 : 2 (3 : 1) FK Pardubice U-14 FK Dukla Praha

Přátelská utkání U-14 2016/2017 | přátelské utkání | 18.02.2017 | UMT Ohrazenice

Víkendové přípravné zápasy

Víkendové zápasy U14

FK Pardubice - Dukla Praha 5:2 (3:1)

Branky: 36. a 62..min Hildebrand, 19.min Pavlíček Petr, 24.min Štichauer, 30.min Němec

Sestava:

1.poločas

Nalezinek - Kirchner, Besperát, Teplý, Beneš - Němec, Obermajer, Hrnčíř, Štichauer, Skřivánek - Hildebrand (13.Pavlíček P.)

2.poločas

Nalezinek - Kirchner, Besperát, Teplý, Beneš - Němec, Obermajer (47.Štichauer), Hrnčíř (55.Obermajer), Kárský, Skřivánek - Hildebrand

Trenér Jan Kolčava: „ I přesto, že jsme nebyli po celý čas hry dominantní, jsme utkání zvládli velmi dobře, ceníme si především velkého počtu gólových příležitostí a pěti vstřelených branek, věříme, že si tyto schopnosti udržíme i do dalších utkání. “

Záložník Jakub Štichauer: „Do zápasu jsme vstoupili dobře, vybojovali jsme si penaltu, která bohužel neskončila v síti, naopak soupeř ji o pár minut proměnil a museli jsme dohánět jednobrankovou ztrátu. To se nám podařilo a o poločase jsme už vedli. Druhý poločas byl ze začátku slabší, tak 15.minut jsme přestali hrát, ale poté jsme opět vzali zápas do našich rukou a hra se zlepšila a přisly i góly a brankové příležitosti. Jsem rád, že jsme se prosadili a dařila se nám koncovka.“

MFK Chrudim - FK Pardubice 6:0 (3:0)

sestava:

Šindelář - Sušil (35. Pavlíček T.), Kohl (20. Tlapák), Voženílek, Vašíček - Vojtíšek, Dostál, Kárský, Šenkýř, Pavlíček P. (15. Kala 50. Sušil) - Mikan

Trenér Jakub Adam: V zápase jsme se dopouštěli velkého množství jednoduchých a zbytečných chyb, které soupeř dokázal trestat a zaslouženě vyhrál.

Obránce Denis Sušil: "Do utkání jsme nenastoupili se 100% nasazením a bylo to znát na našem výkonu. První poločas si nás Chrudim obehrávala, protože jsme nebyli důrazný a dostali jsme 3 góly. Druhý poločas už se to zlepšilo, začali jsme tvrději a vytvořili jsme si šance, ale bohužel jsme je neproměnili a druhý poločas jsme taky dostali 3 góly a vyrovnat nebo aspoň snížit se nepovedlo a bohužel jsme prohrály 6:0."

(Autor: FK Pardubice | Datum: 19.02.2017 | Zdroj fotky: )